WEST GLAMORGAN CROSS COUNTRY LEAGUE 2017-2018

 

INDIVIDUAL TABLES 2017-2018 SEASON (FINAL TABLE)

 

 

MEN

Position Name Team Points Category
1 Andrew Reynolds (Neath Harriers) 940 (V35)
2 Ifan Lloyd (Swansea Harriers TNT) 918 (V55)
3 Adam Jelf (Swansea Vale Runners) 904 (V35)
4 Craig Jones (Swansea Harriers TNT) 901  
5 Gareth Davey (Neath Harriers) 884 (V40)
5 Wayne Bowen (Swansea Harriers Masters) 884 (V40)
7 Jason Price (Llanelli A.C.) 861 (V45)
8 Hugh Pascoe (Wuuuss Tri) 856 (V35)
9 Thomas Guest (Swansea Harriers Masters) 841 (V50)
10 Christopher Jenkins (Neath Harriers) 835 (V35)
11 James Carpenter (Neath Harriers) 817  
12 Jonathan Jarvis (Run4All) 789  
13 Martin Cole (Run4All) 788 (V50)
14 Ashley Pascoe (3M's Gorseinon Road Runners) 763 (V45)
15 Geraint Lewis (Porthcawl Runners) 749 (V40)
16 Daryn David (Port Talbot Harriers & A.C.) 738  
17 David Keenan (Llanelli A.C.) 728  
18 Rob Davies (Amman Valley Harriers) 715  
19 David Garcia (Swansea Harriers TNT) 711  
20 Ian Webb (Llanelli A.C.) 695 (V60)
21 Alan Davies (Llanelli A.C.) 693 (V65)
22 Peter Osborne (Llanelli A.C.) 693 (V55)
23 Simon Vaughan (3M's Gorseinon Road Runners) 686 (V45)
24 Aled Jones Davies (TROTS) 680 (V35)
25 Stephen Arnold (Paul Popham Running Club) 660 (V40)
26 Eamonn Kirk (Swansea Harriers TNT) 650 (V45)
27 David Bennett (Porthcawl Runners) 648 (V45)
28 Oliver Kyriakides (Swansea University) 628  
29 Niki Pulcio (Ogmore Phoenix Runners) 623 (V40)
30 Will Edwards (Porthcawl Runners) 615 (V45)
31 Chris Lewis (Run4All) 614  
32 James Dean (Swansea Harriers TNT) 606  
33 Gareth Ayres (Port Talbot Harriers & A.C.) 604  
34 Peter Crane (Neath Black Tuesday) 596 (V55)
35 Marc Barrow (Swansea Vale Runners) 595 (V40)
36 Alex John (Swansea Vale Runners) 584  
37 Gareth Parry (3M's Gorseinon Road Runners) 569 (V35)
38 Rob Bennett (Porthcawl Runners) 566 (V45)
39 Neil Jones (Ogmore Phoenix Runners) 564 (V35)
40 Steve Hogan (Cornelly Striders A.C.) 562 (V35)
41 Stacey Farnell (Swansea Vale Runners) 553 (V35)
42 Ian Ogilvie (Brackla Harriers) 550 (V50)
43 Gareth Poston (Port Talbot Harriers & A.C.) 547 (V35)
44 John Moran (Swansea Harriers TNT) 540  
45 Kevin Raymond (Run4All) 531 (V55)
46 Christopher Lewis (Port Talbot Harriers & A.C.) 525 (V40)
47 Nick Merreny (TROTS) 519 (V55)
48 Iain Hendry (Run4All) 511 (V45)
49 Ross Purchase (Cornelly Striders A.C.) 510  
50 Michael Benns (Run4All) 507 (V40)
51 Daniel James (Run4All) 505 (V40)
52 Chris John (Port Talbot Harriers & A.C.) 497  
53 Lee Morris (3M's Gorseinon Road Runners) 494 (V35)
54 Steve Williams (Neath Black Tuesday) 493 (V55)
55 Charles Walsh (Swansea Harriers Masters) 485 (V40)
56 Martin Flear (Llanelli A.C.) 482  
57 Raul Reismann (Swansea Harriers TNT) 481 (V40)
58 James Graham (Celtic Tri) 480 (V35)
59 Alex Lewis (Neath Harriers) 475 (V35)
60 Nathan Daniel (Neath Harriers) 473  
61 Gari John (Swansea Vale Runners) 471  
62 Bill Leslie (Amman Valley Harriers) 463 (V45)
63 Steve Williams (Llanelli A.C.) 457 (V40)
64 Jamie Lewis (Port Talbot Harriers & A.C.) 456  
65 Ceri Isaac (3M's Gorseinon Road Runners) 449  
66 Mike Gleeson (Swansea Harriers Masters) 434 (V45)
67 Robert Campion (Llanelli Masters) 431 (V40)
68 Matthew Davies (Run4All) 430  
69 Jamie Vanstone (Ogmore Phoenix Runners) 422 (V35)
70 Matthew Bunce (Brackla Harriers) 419 (V40)
71 Tony Spiller (Paul Popham Running Club) 414 (V45)
72 Steven James (Ogmore Phoenix Runners) 412 (V40)
73 Mark Terry (TROTS) 411 (V60)
74 Nick Francis (Swansea Vale Runners) 408 (V35)
75 Heath Brett (Swansea Harriers Masters) 407 (V45)
76 Andrew Evans (Run4All) 405 (V35)
77 Owen Davies (Swansea Harriers) 399  
78 Jeff Thomas (Porthcawl Runners) 398 (V50)
79 Dean Summers (Llanelli Masters) 397 (V35)
80 James Hockin (Wuuuss Tri) 391 (V35)
81 Gareth Danter-Hill (Cornelly Striders A.C.) 390 (V35)
82 Mike Warner (Run4All) 388 (V50)
83 Martin Slucutt (Swansea Harriers Masters) 384 (V40)
84 Cian Evans (Run4All) 383 (U20)
85 Ben Phillips (Port Talbot Harriers & A.C.) 381 (V35)
86 Carl Feiven (Cornelly Striders A.C.) 380 (V40)
87 Lee Sandham (Neath Black Tuesday) 378 (V45)
88 Gareth Taylor (Brackla Harriers) 373 (V35)
89 Graeme Rand (Cwm Ogwr. R.C.) 367 (V40)
90 Richard Callaghan (Sospan Road Runners) 366 (V40)
91 Nathan Flear (3M's Gorseinon Road Runners) 365  
92 Keith Powell (Cornelly Striders A.C.) 359 (V65)
93 Fin Hardie (Swansea University) 353  
94 Christopher Simons (3M's Gorseinon Road Runners) 352  
95 Will Tyson (Swansea University) 351  
96 Anthony Wilkinson (Cornelly Striders A.C.) 350 (V45)
97 Nino Gatti (Port Talbot Harriers & A.C.) 348  
98 John Camani (Pembrokeshire Harriers) 346  
99 Richard Hesketh (Cornelly Striders A.C.) 346 (V45)
100 Christopher Francis (3M's Gorseinon Road Runners) 345  
101 Gareth Richards (Ogmore Phoenix Runners) 343 (V45)
102 Geoff Robinson (Swansea Harriers Masters) 342 (V50)
103 Matthew Giles (Swansea Vale Runners) 334 (V35)
104 Nick Harris (Ogmore Phoenix Runners) 332  
105 Rhys Harries (Sospan Road Runners) 328 (V35)
106 Tudor Miles (Run4All) 324 (V55)
107 Rory Macnair (Swansea Harriers Masters) 323 (V35)
108 Ryan King (Sospan Road Runners) 321 (V45)
109 Rob Sandles (3M's Gorseinon Road Runners) 317 (V50)
110 John Hopkins (Port Talbot Wizards) 315 (V55)
111 Tomos Watson (Swansea University) 314  
112 Carl Trowbridge (Sospan Road Runners) 313 (V40)
113 Geraint Jones (Amman Valley Harriers) 313  
114 Steven Taylor (Swansea Harriers) 311 (V35)
115 John Lloyd (Brackla Harriers) 310 (V50)
116 Daniel Otteson (Swansea Harriers) 307 (V35)
117 Simon Scurrell (TROTS) 297 (V35)
118 Will Munday (Swansea Harriers TNT) 297  
119 Steven Perks (Run4All) 290 (V55)
120 Neil Horsley (Neath Black Tuesday) 286 (V60)
121 Rhys Roberts (Swansea University) 277  
122 Chris Davies (Run4All) 276 (V35)
123 Huw Greene (Swansea University) 275  
124 Seb Ruscoe (Swansea University) 274  
125 Nick Venables (Llanelli A.C.) 273 (V35)
126 Andy Farrell (Swansea Harriers Masters) 271 (V35)
127 Dai James (Ogmore Phoenix Runners) 271  
128 Wesley Bereza (Llanelli A.C.) 263 (V35)
129 Paul Robbins (Llanelli Masters) 258 (V40)
130 Mark Taylor (Port Talbot Harriers & A.C.) 254 (V40)
131 Ben Bottrill (Swansea University) 252 (U20)
132 Jos Jones (Swansea Harriers Masters) 252 (V40)
133 Howard Carpenter (Neath Black Tuesday) 249 (V60)
134 John Young (Port Talbot Harriers & A.C.) 249 (V45)
135 Chris Jones (Porthcawl Runners) 248 (V50)
136 Richard Sullivan (Paul Popham Running Club) 240 (V40)
137 Paul Johnson (Ogmore Phoenix Runners) 239 (V55)
138 Andrew Munday (Brackla Harriers) 235 (V40)
139 Guy Smith (Tata Steel) 235  
140 Nathan Evans (Swansea Vale Runners) 235  
141 Matthew Harvey (Swansea Harriers) 234 (V35)
142 Chris Williams (Sospan Road Runners) 231 (V35)
143 David Evans (Clwb Rhedeg Pontardawe) 231 (V55)
144 Matthew Richards  (Swansea Harriers) 230  
145 Mark Gosney (3M's Gorseinon Road Runners) 229 (V35)
146 Calvin Hold (Swansea Harriers TNT) 228 (V40)
147 Lewys Hobbs (Clydach) 228 (V35)
148 Daniel Triggs (Neath Harriers) 227  
149 Michael Roderick (Paul Popham Running Club) 227  
150 Tenniel O'Brien (Paul Popham Running Club) 221 (V35)
151 Callum Beare (Llanelli A.C.) 220  
152 Kneale Diamond (Sospan Road Runners) 219 (V40)
153 Mike Furness (Porthcawl Runners) 219 (V45)
154 Marc Evans (Amman Valley Harriers) 218 (V35)
155 Anthony Heald (Llanelli Masters) 217 (V45)
156 Shaun Neubert (Pembrokeshire Harriers) 217  
157 Jonathan Davies (Paul Popham Running Club) 216 (U20)
158 Rob Falconer (Swansea Harriers Masters) 214 (V55)
159 Andrew Poston (Tata Steel) 210 (V40)
160 Steve Davies (Clydach) 207  
161 Josh Avenell (Swansea University) 202  
162 Ryan Evans (Ogmore Phoenix Runners) 202  
163 Adam Runacres (Swansea University) 198  
164 Timothy Williams (Port Talbot Harriers & A.C.) 197 (V40)
165 Ian Bird (Port Talbot Harriers & A.C.) 196  
166 Ifan Thorne (Swansea Harriers Masters) 196 (V35)
167 Kris Denholm (Ogmore Phoenix Runners) 195 (V50)
168 Liam Oak (Port Talbot Wizards) 195  
169 Steve Davies (Pembrokeshire Harriers) 195  
170 Daniel Totterdale (Llanelli A.C.) 194  
171 Marc Hobbs (Swansea Harriers TNT) 194 (V35)
172 Ross Gribble (3M's Gorseinon Road Runners) 194  
173 Evan Phillips (Cornelly Striders A.C.) 193  
174 Lee Llewellyn (Run4All) 192 (V35)
175 Joe Beech (Brackla Harriers) 189  
176 Dave Cornish (Port Talbot Harriers & A.C.) 187 (V50)
177 Stephen Richards (Swansea Harriers TNT) 187  
178 Ben Williams (Port Talbot Harriers & A.C.) 186  
179 Chris Jones (3M's Gorseinon Road Runners) 186 (V45)
180 Mike Tate (Port Talbot Harriers & A.C.) 185 (V45)
181 Lee Kwok (Run4All) 183 (V40)
182 Darren Harries (Clwb Rhedeg Pontardawe) 182 (V45)
183 Dylan Davies (Swansea University) 181  
184 Geoff Huw Lewis (Swansea Harriers TNT) 177  
185 Michael Halsall (Llanelli Masters) 177 (V40)
186 David Kingsland (Port Talbot Harriers & A.C.) 176 (V40)
187 Vincent Brown (Cornelly Striders A.C.) 176 (V40)
188 Eric Davey (Llanelli Masters) 175 (V65)
189 William Ralston (Swansea University) 174 (U20)
190 James Dilks (TROTS) 173 (V40)
191 Paul Smith (Paul Popham Running Club) 173 (V35)
192 Tristan Hearsey (Swansea University) 173  
193 Richard Webster (3M's Gorseinon Road Runners) 172 (V60)
194 Mark Harrison (Llanelli A.C.) 169  
195 Paul Osborne (Llanelli Masters) 168 (V60)
196 Stephen Jones (Port Talbot Harriers & A.C.) 167 (V45)
197 Kevin Taylor (Amman Valley Harriers) 164 (V55)
198 Arran McCalmon (Port Talbot Harriers & A.C.) 163 (V40)
199 Geoff Lewis (Swansea Harriers TNT) 162 (V35)
200 Jonathan Jones (Llanelli Masters) 162 (V35)
201 Philip Cheater (Paul Popham Running Club) 161  
202 Sam Tucker (Run4All) 161  
203 David Crane (Neath Black Tuesday) 160 (V55)
204 Paul Heskins (Run4All) 160 (V35)
205 Nick Owen (Swansea Vale Runners) 157 (V55)
206 Stuart Booker (Swansea Harriers TNT) 157  
207 Ian Lloyd (Swansea Vale Runners) 156 (V40)
208 Dylan Harris (Clwb Rhedeg Pontardawe) 154  
209 Martyn Hughes-Dowdle (Swansea Harriers Masters) 153 (V50)
210 Robert Hall (Celtic Tri) 152 (V35)
211 Gareth Medd (Cwm Ogwr R.C.) 151  
212 Paul Flynn (Swansea Harriers TNT) 150 (V50)
213 Andrew Downie (Swansea Harriers Masters) 149 (V35)
214 Craig Foley (Port Talbot Harriers & A.C.) 149  
215 Lee Hamer (Port Talbot Harriers & A.C.) 149  
216 Chris Campbell (Neath Black Tuesday) 148 (V45)
217 Simon Brewer (Swansea Harriers Masters) 147 (V45)
218 Gareth Jenkins (Ogmore Phoenix Runners) 145  
219 Daniel Jones (Brackla Harriers) 144 (V35)
220 Richard Bleaney (Run4All) 143 (V35)
221 James Edy (Run4All) 141  
222 Matthew Hendery (Swansea Harriers) 141  
223 Simon Coombes (Swansea Harriers Masters) 141 (V40)
224 Steve Hames (Neath Black Tuesday) 141 (V55)
225 Jack Couch (Cornelly Striders A.C.) 140  
226 Lee Jenkins (Run4All) 140 (V35)
227 Brian Lewis (Port Talbot Wizards) 139 (V55)
228 Carl Singleton (Port Talbot Wizards) 138 (V35)
229 Richard Davies (Amman Valley Harriers) 138 (V35)
230 Iain Hutchinson (Run4All) 136 (V45)
231 Matthew Reynolds (Port Talbot Harriers & A.C.) 136 (V35)
232 Daniel Colman (Pembrokeshire Harriers) 134  
233 Paul Roberts (Port Talbot Harriers & A.C.) 132 (V40)
234 Paul Stevens (Celtic Tri) 129 (V35)
235 Craig Wilyeo (Port Talbot Harriers & A.C.) 128 (V35)
236 Martin Hillier (Run4All) 128 (V65)
237 Steve Daley (Port Talbot Harriers & A.C.) 127 (V35)
238 Nick Stocker (Cwm Ogwr. R.C.) 126 (V45)
239 Tom Bryant (TROTS) 126  
240 Christopher Jeynes (Brackla Harriers) 125 (V40)
241 Chris Davies (Celtic Tri) 124  
242 Hugh Janney (Amman Valley Harriers) 124 (V45)
243 Martin Hines (Port Talbot Wizards) 124 (V45)
244 Andrew Jenkins (Tata Steel) 123 (V50)
245 Kelvin Davies (Clwb Rhedeg Pontardawe) 121  
246 Nathan Petrie (Run4All) 121  
247 Glenn Williams (Sospan Road Runners) 120 (V40)
248 Paul Davies (Port Talbot Wizards) 119 (V50)
249 Dewi West (3M's Gorseinon Road Runners) 118 (V55)
250 Paul Rees (Port Talbot Wizards) 117 (V50)
251 David Parfitt (Port Talbot Wizards) 116 (V45)
252 Phil Wells  (Run4All) 114  
253 Ross Hudson (Port Talbot Harriers & A.C.) 114  
254 Tim Jones (3M's Gorseinon Road Runners) 113  
255 Edward Cullen (Paul Popham Running Club) 111  
256 Leigh Wallis (Cornelly Striders A.C.) 111 (V35)
257 Paul Ford (Porthcawl Runners) 110 (V45)
258 Terry Jones (Run4All) 110 (V40)
259 A. Golley (Paul Popham Running Club) 109 (V50)
260 Joe Mainwaring (Porthcawl Runners) 109  
261 Julian Lewis (TROTS) 108 (V40)
262 Anthony Fox (3M's Gorseinon Road Runners) 107 (V50)
263 David Sheard (Ogmore Phoenix Runners) 107 (V50)
264 Peter Deacon (Port Talbot Harriers & A.C.) 107 (V60)
265 Ryan Bunce (Brackla Harriers) 106  
266 Aron Jones (3M's Gorseinon Road Runners) 105  
267 Jamie Stedman (Llanelli A.C.) 105  
268 Gareth Williams (Paul Popham Running Club) 103  
269 Steve Burton (3M's Gorseinon Road Runners) 103 (V40)
270 Christopher ?????  (3M's Gorseinon Road Runners) 102  
271 Paul Watts (Amman Valley Harriers) 102 (V55)
272 Uku Kamari (Swansea Harriers Masters) 102 (V65)
273 Martin Frimston (Celtic Tri) 101 (V35)
274 Julian Maine (Porthcawl Runners) 100 (V60)
275 Stephen Jenkins (Cornelly Striders A.C.) 100 (V45)
276 James McKenna (Run4All) 99 (V35)
277 James Littlewood (Ogmore Phoenix Runners) 97 (V35)
278 Simon Harrison (Ogmore Phoenix Runners) 97 (V50)
279 Mark Robinson (Cornelly Striders A.C.) 96 (V35)
280 Elfed Joseph (3M's Gorseinon Road Runners) 95 (V55)
281 Garis Gray (Sospan Road Runners) 94  
282 Chris Pratt (Ogmore Phoenix Runners) 93 (V45)
283 Huw Mathias (Tata Steel) 92 (V45)
284 Mike Prasad (3M's Gorseinon Road Runners) 91 (V50)
285 Charles Highfield (Swansea University) 90  
286 Colin McQueen (Brackla Harriers) 90 (V55)
287 David Charles (Port Talbot Harriers & A.C.) 90  
288 Rhys Morgan (Amman Valley Harriers) 90  
289 Dan Morgan (Swansea Harriers TNT) 89  
290 Gary Rossiter (Port Talbot Harriers & A.C.) 88 (V35)
291 Michael Bohan (Celtic Tri) 88  
292 Elias Lewis (Swansea University) 87  
293 Steve Cable (3M's Gorseinon Road Runners) 87  
294 Grant Pearce (Run4All) 86 (V35)
295 Kevin Jenkins (TROTS) 86 (V55)
296 Steven Jones (Port Talbot Harriers & A.C.) 86 (V45)
297 Dewi Snelson (TROTS) 85 (V35)
298 Ross Bamsey (Port Talbot Wizards) 85  
299 Ben Bowen (Sospan Road Runners) 84  
300 Mark Davies (Paul Popham Running Club) 83 (V50)
301 Neil Davies (Cornelly Striders A.C.) 81 (V55)
302 Simon Partridge (Neath Black Tuesday) 81 (V65)
303 David Doherty (3M's Gorseinon Road Runners) 80 (V60)
304 Richard Lowcock James (Ogmore Phoenix Runners) 80 (V40)
305 Rony Seamons (Wuuuss Tri) 80 (V40)
306 Paul McNeill (3M's Gorseinon Road Runners) 79 (V40)
307 Andy Fisher (Brackla Harriers) 78 (V50)
308 Jeremy Jones (Porthcawl Runners) 78 (V50)
309 Kevin Ridgway (Paul Popham Running Club) 78 (V35)
310 Julian Straker Jones (Porthcawl Runners) 77 (V50)
311 Richard Beech (Brackla Harriers) 76 (V55)
312 Josh Sandles (3M's Gorseinon Road Runners) 75  
313 Mark Evans (Brackla Harriers) 75 (V50)
314 Mark Pedler (Cornelly Striders A.C.) 73 (V35)
315 John Ayres (Port Talbot Wizards) 72 (V60)
316 Mario Rabaiotti (Port Talbot Wizards) 72 (V50)
317 Andrew Courts  (Port Talbot Wizards) 71 (V55)
318 Lee Adams (Run4All) 71 (V45)
319 Stephen Lisk (3M's Gorseinon Road Runners) 71 (V45)
320 Jason Jones (Port Talbot Wizards) 70 (V50)
321 Mike James (Port Talbot Wizards) 70 (V45)
322 Sam Livingstone (Swansea University) 68  
323 Tim Hubbard (Port Talbot Harriers & A.C.) 68 (V40)
324 Dai Jones (Ogmore Phoenix Runners) 67  
325 David Cottrell (Brackla Harriers) 67 (V35)
326 Andy Breeze (Porthcawl Runners) 66 (V45)
327 Charlie Hatfield (Swansea University) 66 (U20)
328 Anthony Warden (Amman Valley Harriers) 65 (V45)
329 Dusty Kennedy (Swansea Harriers) 65 (V45)
330 Dylan Rudling (Swansea University) 65 (U20)
331 Marc Bowen (TROTS) 65  
332 Mike Rose (Tata Steel) 65 (V55)
333 Howard Jones (Brackla Harriers) 64 (V60)
334 John Davies (3M's Gorseinon Road Runners) 63 (V35)
335 Mark Davies (3M's Gorseinon Road Runners) 63 (V40)
336 Robert Slaughter (Porthcawl Runners) 63 (V50)
337 Steve Picton (Porthcawl Runners) 63 (V45)
338 Gareth Evans (Port Talbot Wizards) 62  
339 Iwan Dowie (Cornelly Striders A.C.) 62 (V45)
340 Steve Gibbins (Porthcawl Runners) 62 (V65)
341 Gary Vaughan (Port Talbot Wizards) 61 (V35)
342 Richard Griffiths (Wuuuss Tri) 61 (V35)
343 Brian Fox (Swansea Harriers Masters) 60 (V70)
344 David Williams (Run4All) 60 (V35)
345 Richard Fortt (Cornelly Striders A.C.) 58 (V60)
346 Chris Adams (Tata Steel) 57 (V45)
347 David Breen (Porthcawl Runners) 57 (V60)
348 Paul Bunyan (Llanelli Masters) 56 (V35)
349 Jeffrey Evans (Cornelly Striders A.C.) 55 (V45)
350 John Marson (Llanelli Masters) 55 (V40)
351 Neil Bryan (Amman Valley Harriers) 55 (V40)
352 Benjamin Mulcahy (Celtic Tri) 54  
353 Laurence Jones (TROTS) 54  
354 Geoff White (Run4All) 52 (V45)
355 Richard Jones (Cornelly Striders A.C.) 51 (V40)
356 Craig John (Port Talbot Wizards) 50  
357 Graham Evans (Wuuuss Tri) 50 (V60)
358 Keith Powell (TROTS) 50 (V60)
359 Paul Robin (Port Talbot Harriers & A.C.) 50 (V40)
360 Chris Watkins (Run4All) 49 (V45)
361 Karl Johnson (Ogmore Phoenix Runners) 49  
362 Luigi Bonifacio (Llanelli Masters) 49 (V35)
363 Richard Steele (Brackla Harriers) 49 (V35)
364 Cai Pughsley (Port Talbot Harriers & A.C.) 47  
365 Christie Coleman (Cwm Ogwr. R.C.) 46 (V50)
366 Alun Evans (Paul Popham Running Club) 44  
367 Andrew Wilkins (Brackla Harriers) 44 (V60)
368 Paul Colman (Pembrokeshire Harriers) 44 (V55)
369 Shaun Thomas (Paul Popham Running Club) 44  
370 David Jones (Celtic Tri) 43  
371 Mike Nash (3M's Gorseinon Road Runners) 43 (V55)
372 Stephen Godwin (Cornelly Striders A.C.) 43 (V40)
373 Alun Wylde (Ogmore Phoenix Runners) 42 (V45)
374 Jordan Lane (Port Talbot Harriers & A.C.) 42 (U20)
375 Lee Saunders (Celtic Tri) 42 (V40)
376 Wayne Frewen (Brackla Harriers) 41 (V55)
377 Geraint Jenkins (Amman Valley Harriers) 40 (V50)
378 Nigel Watts (Amman Valley Harriers) 38 (V60)
379 Craig Williams (Port Talbot Harriers & A.C.) 37 (V40)
380 David Lamb (Swansea Harriers) 37 (V35)
381 Greg Allen (Cornelly Striders A.C.) 37  
382 Samuel Miller (Ogmore Phoenix Runners) 37  
383 Andrew Miller (Clwb Rhedeg Pontardawe) 36 (V40)
384 Don Beare (Llanelli Masters) 32 (V40)
385 Kevin Thomas (Port Talbot Wizards) 32 (V50)
386 Paul Bayona (Cornelly Striders A.C.) 32 (V35)
387 Paul Edwards (Run4All) 31  
388 Dafydd Brown (Tata Steel) 30 (V45)
389 Ian Welsh (Paul Popham Running Club) 30 (V35)
390 Alun Jones (Run4All) 28  
391 Phil Sumbler (Run4All) 26 (V45)
392 Christopher Phillips (Clwb Rhedeg Pontardawe) 25 (V40)
393 Mark Davies (Celtic Tri) 25 (V40)
394 Ian Swanson (Port Talbot Wizards) 23 (V65)
395 Jonathan Williams (TROTS) 23 (V55)
396 Patrice Gris (Cornelly Striders A.C.) 23 (V40)
397 Leighton Webb (Llanelli A.C.) 22  
398 Richard Donne (3M's Gorseinon Road Runners) 22 (V55)
399 Adam Purchase (Tata Steel) 21 (V40)
400 Bruce Morgan (Llanelli Masters) 21 (V60)
401 David Coe (3M's Gorseinon Road Runners) 21  
402 Graham Davies (Amman Valley Harriers) 21 (V50)
403 Rhys Jones (Llanelli Strollers) 21  
404 Gabar Szabo (Paul Popham Running Club) 19  
405 Mark Bankhead (Cornelly Striders A.C.) 19 (V35)
406 Stephen Bond (Brackla Harriers) 18 (V70)
407 Gareth Clark (Port Talbot Harriers & A.C.) 17  
408 Ross Poiner (3M's Gorseinon Road Runners) 17 (V40)
409 Arthur Yarrangton (Run4All) 15 (V70)
410 Julian Hunt (Sospan Road Runners) 15 (V45)
411 Ray James (Port Talbot Harriers & A.C.) 15 (V55)
412 Craig Kelly (Port Talbot Harriers & A.C.) 14  
413 Tony Holling (Port Talbot Masters) 14 (V60)
414 Dave Hughes (Cornelly Striders A.C.) 13 (V50)
415 David McCann (Ogmore Phoenix Runners) 13 (V35)
416 Alan Perkins (Port Talbot Harriers & A.C.) 12 (V65)
417 John Holohan (3M's Gorseinon Road Runners) 12 (V65)
418 Mike Hodges (TROTS) 12 (V60)
419 Dave Heffron (Cornelly Striders A.C.) 11 (V45)
420 Gareth Lloyd Davies (Ogmore Phoenix Runners) 10 (V35)
421 Martin Rivers (Run4All) 10 (V50)
422 Emyr Evans (Llanelli Masters) 9 (V35)
423 Kyle Green (Run4All) 9  
424 Nigel Jones (Llanelli Strollers) 9 (V60)
425 Mark James (Porthcawl Runners) 8 (V50)
426 Rick Nugent (3M's Gorseinon Road Runners) 8 (V50)
427 Kevin Hickey (Wuuuss Tri) 7 (V55)
428 Mark Worrall (Ogmore Phoenix Runners) 6 (V55)
429 Vince Lawlor (Cornelly Striders A.C.) 6 (V50)
430 Martin Gush (Porthcawl Runners) 4 (V55)
431 Brian Jones (Run4All) 3 (V45)
432 Johnathan Steadman (Run4All) 3  
433 Peter Beard (Sospan Road Runners) 3 (V60)

WOMEN

Position Name Team Points Category
1 Hannah Munday (Swansea Harriers) 656  
1 Helen Marshall (Swansea Harriers) 656 (F35)
3 Deborah Goule (Porthcawl Runners) 631 (F45)
4 Diane Brownhill (Swansea Harriers) 625 (F45)
5 Melissa Watson (TROTS) 624 (F50)
6 Abigayle Goodrick-Latham (Swansea University) 622  
7 Cassandra Miles (Run4All) 609  
8 Helen Jones (Port Talbot Harriers & A.C.) 599 (F45)
9 Mandy Morris (Port Talbot Harriers & A.C.) 590 (F40)
10 Chris Webb (Swansea Harriers) 565 (F40)
11 Helen-Marie Davies (Swansea Harriers) 546 (F40)
12 Cara-Leanne Farley (Run4All) 540 (U20)
13 Charlotte Johns (Brackla Harriers) 521 (F50)
14 Clara Davies (Amman Valley Harriers) 515 (F35)
15 Cheryl Tanner (Run4All) 513 (F35)
16 Viv Jones (Sospan Road Runners) 509 (F40)
17 Anna Parsons (Port Talbot Harriers & A.C.) 508 (F45)
18 Lorna Johnson (Celtic Tri) 502 (F45)
19 Paula Wilfort (Cornelly Striders A.C.) 476 (F45)
20 Helen Janney (Amman Valley Harriers) 453 (F45)
21 Linda Woodland (Port Talbot Harriers & A.C.) 434 (F55)
22 Megan Clements (Swansea Harriers) 427  
23 Jane Harwood (Port Talbot Harriers & A.C.) 422  
24 Jennet James (Cornelly Striders A.C.) 416 (F50)
25 Claire Bunce (Swansea Harriers) 409  
26 Sian Price (Ogmore Phoenix Runners) 395 (F35)
27 Clare Dunbar Bowen (Ogmore Phoenix Runners) 385 (F40)
28 Sarah Howard (Port Talbot Harriers & A.C.) 376  
29 Fleur Jones (Cornelly Striders A.C.) 375 (F40)
30 Romana Maine (Porthcawl Runners) 361 (F55)
31 Isobel Dawson (TROTS) 351 (F35)
32 Andrea Starritt (Brackla Harriers) 347 (F50)
33 Jane Ogilvie (Brackla Harriers) 344 (F50)
34 Nina Brocklebank (Swansea Harriers) 342 (F45)
35 Alice Sullivan (3M's Gorseinon Road Runners) 341 (F40)
36 Nicola Kelly (Swansea University) 327 (U20)
37 Debbie Garner (Sospan Road Runners) 321 (F40)
38 Llinos Jones (Amman Valley Harriers) 318 (F35)
39 Mary Beech (Brackla Harriers) 316 (F50)
40 Ffion Davies (Port Talbot Harriers & A.C.) 300  
41 Gillian Phillips (Sospan Road Runners) 294 (F55)
42 Claire Morgan (Sospan Road Runners) 292 (F40)
43 Sian Phillips (Swansea Harriers) 292 (F55)
44 Kelly Gipson (Swansea Harriers) 288 (F45)
45 Nikki Dowie (Cornelly Striders A.C.) 280 (F45)
46 Nicola Davies (Paul Popham Running Club) 277 (F45)
47 Melanie Williams (Brackla Harriers) 275 (F45)
48 Rebecca Bennett (Swansea Harriers) 267  
49 Emma Loynes (Ogmore Phoenix Runners) 249 (F35)
50 Nicola Thomas (Porthcawl Runners) 249 (F50)
51 Lisa Arnold (Paul Popham Running Club) 244 (F40)
52 Leanne Morris (Port Talbot Harriers & A.C.) 244 (F45)
53 Angela Delaney (Swansea Harriers) 240 (F45)
54 Vanessa Harragan (Swansea Harriers) 239 (F35)
55 Daniella Jones (Porthcawl Runners) 238 (F40)
56 Denise Bradley (Ogmore Phoenix Runners) 237 (F55)
57 Gwen Smith (3M's Gorseinon Road Runners) 228 (F50)
58 Kelly Owen (Cwm Ogwr. R.C.) 227 (F35)
59 Tanya Wigley (Paul Popham Running Club) 226  
60 Alison Terry (TROTS) 226 (F55)
61 Caroline Sandles (3M's Gorseinon Road Runners) 224 (F50)
62 Karen Phillips (Porthcawl Runners) 224 (F50)
63 Cheryl Gibbins (Cornelly Striders A.C.) 223 (F55)
64 Siobhan Macnair (Swansea Harriers) 222  
65 Charlotte Harries (Cornelly Striders A.C.) 217  
66 Sharon Ford (Porthcawl Runners) 214 (F45)
67 Suzanne Owens (Llanelli A.C.) 213 (F35)
68 Louise Miskell (3M's Gorseinon Road Runners) 212 (F45)
69 Emily Ann Nicholas (TROTS) 211  
70 Miriam Brown (TROTS) 210  
71 Tanya Guest (Port Talbot Harriers & A.C.) 208 (F40)
72 Joanne Coyne (Sospan Road Runners) 208 (F40)
73 Emily Marchant (Swansea Harriers) 208  
74 Jeri-Lynne Grabham (Cornelly Striders A.C.) 203 (U20)
75 Andrea-Lee Davies (Run4All) 200 (F40)
76 Mandy Richards Williams (Sospan Road Runners) 200 (F45)
77 Ria Burton (Amman Valley Harriers) 198 (F35)
78 Louise Rees James (Llanelli A.C.) 197 (F35)
79 Lucy Jones (Paul Popham Running Club) 195  
80 Lisa Kethro (Celtic Tri) 191 (F45)
81 Penny Kennedy (Swansea Harriers) 190 (F50)
82 Dianna Tudor (Cornelly Striders A.C.) 186 (F40)
83 Louise Hogan (Cornelly Striders A.C.) 185 (F35)
84 Nia Morgan (Amman Valley Harriers) 184 (F45)
85 Alyson Heard (3M's Gorseinon Road Runners) 182 (F55)
86 Simone Evans (Paul Popham Running Club) 182 (F45)
87 Angharad Thomas (Sospan Road Runners) 178  
88 Rachel Bayona (Cornelly Striders A.C.) 177 (F35)
89 Melanie Howard (Run4All) 176 (F40)
90 Debra Clarke (Run4All) 174 (F45)
91 Georgina Fraser (Cornelly Striders A.C.) 169 (F45)
92 Rachel Field (Amman Valley Harriers) 167 (F40)
93 Linzi Williams (Run4All) 167  
94 Julie Couzens (Brackla Harriers) 165 (F50)
95 Carolyn Windos (Cornelly Striders A.C.) 162 (F55)
96 Rachel Davies (Amman Valley Harriers) 160  
97 Sian Mann (Cornelly Striders A.C.) 159 (F35)
98 Sarah Worley (Swansea Harriers) 157  
99 Linda Waller (3M's Gorseinon Road Runners) 156 (F60)
100 Vivienne Gush (Porthcawl Runners) 156 (F55)
101 Catherina Rennie (Swansea Harriers) 155 (F40)
102 Debra Jones (Porthcawl Runners) 150 (F45)
103 Charlie James (3M's Gorseinon Road Runners) 149  
104 Anne Jones (Llanelli A.C.) 148 (F35)
105 Hayley Lawton (Paul Popham Running Club) 147  
106 Elizabeth Sim (Ogmore Phoenix Runners) 145 (F40)
107 Elinor King (Paul Popham Running Club) 145  
108 Caryl Williams-Ford (Llanelli A.C.) 142 (F40)
109 Kim Holohan (3M's Gorseinon Road Runners) 140 (F60)
110 Helen Davies (Amman Valley Harriers) 140 (F45)
111 Melissa Ferreira (Paul Popham Running Club) 137  
112 Laura Hughes-Dowdle (3M's Gorseinon Road Runners) 136 (U20)
113 Josephine Bishop (Ogmore Phoenix Runners) 136  
114 Meriel Clode (Tata Steel) 134 (U20)
115 Zana Bryan (Amman Valley Harriers) 133 (F35)
116 Jenny Rose (Tata Steel) 133  
117 Lizzy Felton (Celtic Tri) 130  
118 Emma Williams (Sospan Road Runners) 129 (F35)
119 Charlotte Barlow (Brackla Harriers) 127  
120 Catherine Luszczki (Paul Popham Running Club) 126  
121 Bianca Kronemann (Swansea University) 126  
122 Joanne Juliff (Port Talbot Harriers & A.C.) 125 (F40)
123 Claire Cleathero (TROTS) 125 (F40)
124 Louise Steer (3M's Gorseinon Road Runners) 119 (F35)
125 Natalie John (3M's Gorseinon Road Runners) 119  
126 Gemma Harris (Run4All) 117 (F35)
127 Maria Nicholas (Port Talbot Harriers & A.C.) 115 (F35)
128 Lucy Edwards (Cornelly Striders A.C.) 114 (U20)
129 Roxanne Turner (Sospan Road Runners) 114  
130 Louise James (Llanelli A.C.)  113 (F35)
131 Julie-Ann Vidler (Paul Popham Running Club) 113  
132 Julia Groom (Paul Popham Running Club) 112 (F35)
133 Claire Godfrey (Porthcawl Runners) 112 (F40)
134 Sandra Rees (3M's Gorseinon Road Runners) 111 (F50)
135 Samantha Perrott (Run4All) 111 (F45)
136 Christine Hurdidge (3M's Gorseinon Road Runners) 110 (F65)
137 Sian Thomas (Amman Valley Harriers) 109  
138 Charlotte Beare (Llanelli A.C.) 109 (F40)
139 Claire Williams (Clwb Rhedeg Pontardawe) 108 (F55)
140 Olivia Arnold (Paul Popham Running Club) 106 (U20)
141 Gemma Nesbit (Run4All) 106  
142 Rebecca Newton (Swansea Harriers) 106  
143 Rowan Durrant (Swansea University) 106 (U20)
144 Sharon David (Port Talbot Harriers & A.C.) 105 (F55)
145 Sharon Trotman (3M's Gorseinon Road Runners) 104 (F45)
146 Emily Buckwell (Brackla Harriers) 104 (F35)
147 Jacquie Fagan (Celtic Tri) 104 (F40)
148 Leah Morgan (Paul Popham Running Club) 103  
149 Jo Hughes-Dowdle (3M's Gorseinon Road Runners) 102 (F45)
150 Jodie Denniss (Celtic Tri) 102 (F45)
151 Sharon Griffiths (Sospan Road Runners) 100 (F45)
152 Laura Rose (Tata Steel) 98  
153 Deborah Spiers (Run4All) 97 (F40)
154 Jemma Bennett  (Swansea University) 96  
155 Jackie Martin (Sospan Road Runners) 95 (F50)
156 Joanne Jones (Cornelly Striders A.C.) 94 (F45)
157 Helen Griffiths (Port Talbot Harriers & A.C.) 93  
158 Susie Jones (Run4All) 93 (F45)
159 Emma Doolan (3M's Gorseinon Road Runners) 91 (F40)
160 Joanne Jenkins (Brackla Harriers) 91 (F40)
161 Alison Jones (Port Talbot Harriers & A.C.) 91 (F45)
162 Janette Jenkins (TROTS) 91 (F50)
163 Delia Pudney (3M's Gorseinon Road Runners) 90 (F40)
164 Samantha Healey (Darth Coastal Runners) 90 (F40)
165 Melanie Farrier (Pembrokeshire Harriers) 90  
166 Rachel Evans (Run4All) 89 (F45)
167 Kate Miller (Swansea University) 89  
168 Naomi Williams (Amman Valley Harriers) 88 (F35)
169 Susie Ackroyd (Sospan Road Runners) 88 (F35)
170 Allison Lewis-Wong (Celtic Tri) 87 (F50)
171 Natalie Jones (Llanelli A.C.)  86  
172 Victoria Holmes (3M's Gorseinon Road Runners) 85  
173 Megan Withers (Pembrokeshire Harriers) 85  
174 Emma Jackson Phillips (Cornelly Striders A.C.) 84  
175 Bethan Thomas (Port Talbot Harriers & A.C.) 84 (F40)
176 Fiona Drysdale (Ogmore Phoenix Runners) 83 (F45)
177 Anna Dupphaw (Port Talbot Harriers & A.C.) 83 (F40)
178 Abbie Evans (3M's Gorseinon Road Runners) 82  
179 Angela Harris (Paul Popham Running Club) 82 (F40)
180 Louise Thomas (Wuuuss Tri) 81 (F40)
181 Laura Hall (3M's Gorseinon Road Runners) 80 (F55)
182 Jenny Ann Newman (Paul Popham Running Club) 80  
183 Gemma Morgan (Run4All) 80 (F35)
184 Susan Ralph (Brackla Harriers) 79 (F50)
185 Samantha Thomas (Ogmore Phoenix Runners) 78  
186 Llinos Davies (Run4All) 77 (F35)
187 Meinir Jones (3M's Gorseinon Road Runners) 76 (F60)
188 Sarah Heffron (Cornelly Striders A.C.) 76 (F40)
189 Kathryn Ruse (Paul Popham Running Club) 76 (F50)
190 Laura Thomas (Sospan Road Runners) 76  
191 Anne Lewis (Clwb Rhedeg Pontardawe) 75 (F50)
192 Emma Jane Morris (Ogmore Phoenix Runners) 75  
193 Sam Lewis (Sospan Road Runners) 75  
194 Charlotte Warren (Porthcawl Runners) 70 (F45)
195 Debra Perry (Cornelly Striders A.C.) 69 (F45)
196 Sara Vowles (Ogmore Phoenix Runners) 69  
197 Rebecca Roberts (Port Talbot Harriers & A.C.) 69 (F35)
198 Francesca Hayward (Swansea University) 69  
199 Lesley Mainwaring (Run4All) 68 (F50)
200 Sue Ramsden (Sospan Road Runners) 68 (F55)
201 Julie Samuel (Tata Steel) 68 (F50)
202 Kelly Hooper (Brackla Harriers) 67  
203 Sian Evans (Amman Valley Harriers) 66  
204 Eryl James (Ogmore Phoenix Runners) 66 (F55)
205 Natalie Jones (Brackla Harriers) 64 (F35)
206 Catherine Courts (Port Talbot Harriers & A.C.) 64 (F45)
207 Vistoria Williams (Swansea Harriers) 64 (F35)
208 Anna Davies (Run4All) 63  
209 Helen Williams (TROTS) 63 (F55)
210 Deborah McCusker (Run4All) 62 (F45)
211 Rebecca Newton (Ogmore Phoenix Runners) 61  
212 Jen Aylward (Run4All) 61 (F45)
213 Anne Jones (Wuuuss Tri) 61 (F50)
214 Julie Llewellyn (Run4All) 60 (F45)
215 Julia Esmond (Brackla Harriers) 59  
216 Neve Pennell (Cornelly Striders A.C.) 59 (U20)
217 Cerys Beckett (Port Talbot Harriers & A.C.) 59  
218 Fiona Evans (Ogmore Phoenix Runners) 57 (F45)
219 Julie Jones (Port Talbot Harriers & A.C.) 57 (F35)
220 Sue Prosser (Brackla Harriers) 56 (F45)
221 Jules Jones (Port Talbot Harriers & A.C.) 56 (F35)
222 Pauline Williams (Port Talbot Harriers & A.C.) 56 (F55)
223 Carolyn Waites (Run4All) 56 (F45)
224 Amy Carter (Llanelli A.C.) 55 (U20)
225 Angie Ridge (Run4All) 54 (F50)
226 Joanna Burridge (Brackla Harriers) 52  
227 Bethan Hopkins (Sospan Road Runners) 52 (F50)
228 Hazel Lockhart-Jones (Paul Popham Running Club) 51  
229 Tracey John (Paul Popham Running Club) 50 (F45)
230 Claire Northey (Run4All) 50 (F35)
231 Eleanor Goodridge (Brackla Harriers) 49  
232 Lyn Holmes (3M's Gorseinon Road Runners) 48 (F55)
233 Tracey Williams (Celtic Tri) 48 (F55)
234 Laura Sharpe (3M's Gorseinon Road Runners) 47  
235 Nia Williams (Cwm Ogwr. R.C.) 47  
236 Stephanie Dyke (Ogmore Phoenix Runners) 47 (F50)
237 Deb Jones (Porthcawl Runners) 47 (F45)
238 Helen Jenkins (3M's Gorseinon Road Runners) 46 (F50)
239 Mary-Jayne Granville (Brackla Harriers) 45  
240 Kelly Christopher (Cornelly Striders A.C.) 45 (F40)
241 Sarah Barham (3M's Gorseinon Road Runners) 44 (F50)
242 Leanne Smith (Paul Popham Running Club) 44 (F40)
243 Sian Richards (Celtic Tri) 43  
244 Charlotte Harry (Cornelly Striders A.C.) 43  
245 Amber Brundle (Paul Popham Running Club) 43 (F40)
246 Fay Sharpe (3M's Gorseinon Road Runners) 42 (F55)
247 Sharon Penhale (Port Talbot Harriers & A.C.) 42 (F45)
248 Diane Dolgoway (3M's Gorseinon Road Runners) 41 (F50)
249 Julie Davies (3M's Gorseinon Road Runners) 41 (F65)
250 Clare Sim (Port Talbot Harriers & A.C.) 41  
251 Lindsay Ford (Porthcawl Runners) 41 (F35)
252 Jayne Perkins (Port Talbot Harriers & A.C.) 40  
253 Alys Williams (TROTS) 40  
254 Mair Davies (Port Talbot Harriers & A.C.) 39  
255 Shereen Lisk (3M's Gorseinon Road Runners) 38 (F40)
256 Liane Thomas (Port Talbot Harriers & A.C.) 38  
257 Natalie Carey (Cornelly Striders A.C.) 37 (F35)
258 Jo Robbins (Paul Popham Running Club) 37 (F35)
259 Jayne Hopkins (Porthcawl Runners) 37 (F55)
260 Olivia Napier (Swansea University) 37  
261 Carolyn Foley (Port Talbot Harriers & A.C.) 36 (F55)
262 Jill Colman (Pembrokeshire Harriers) 35 (F50)
263 Angelina Lewis (Port Talbot Harriers & A.C.) 35 (F50)
264 Ceri Thomas (Porthcawl Runners) 35 (F50)
265 Emma Davies (Sospan Road Runners) 35  
266 Gina Southam (3M's Gorseinon Road Runners) 34 (F40)
267 Ceri Davies (Cornelly Striders A.C.) 34 (F45)
268 Beverley Sheard (Ogmore Phoenix Runners) 34 (F50)
269 Gemma Woolley (Cornelly Striders A.C.) 33 (F35)
270 Helen Dye (Port Talbot Harriers & A.C.) 32  
271 Louise James (Porthcawl Runners) 32 (F50)
272 Rebecca Jellie (Port Talbot Harriers & A.C.) 31  
273 Rachel Scourfield (Run4All) 31 (F45)
274 Linda Owens (3M's Gorseinon Road Runners) 30 (F65)
275 Kathleen Evans (Brackla Harriers) 30 (F65)
276 Julia Jones (Port Talbot Harriers & A.C.) 30 (F50)
277 Gemma Redmore (Run4All) 30 (F35)
278 Helen Griffiths (Ogmore Phoenix Runners) 29 (F45)
279 Ana Guri (Swansea University) 29 (U20)
280 Severino Mari Pinsott (Paul Popham Running Club) 28 (F40)
281 Linzi Margetson (Port Talbot Harriers & A.C.) 27 (F35)
282 Arthur Yarranton (Run4All) 26 (MV70)
283 Emily Fraser (Cornelly Striders A.C.) 25 (U20)
284 Bethan Evans (Llanelli A.C.) 25 (F40)
285 Zoe Marshall (Swansea University) 25  
286 Becky Dilks (TROTS) 25 (F40)
287 Susan Wilkins (Brackla Harriers) 24 (F60)
288 Marie Hancock (Paul Popham Running Club) 24 (F40)
289 Sophie Wallace (Cornelly Striders A.C.) 22  
290 Victoria Rees (Paul Popham Running Club) 20 (F40)
291 Lee Heighway (Paul Popham Running Club) 19 (F40)
292 Gillian Handscomb (Sospan Road Runners) 19 (F45)
293 Carrie Griffiths (Ogmore Phoenix Runners) 18 (F45)
294 Debbie Bennion (Ogmore Phoenix Runners) 18 (F55)
295 Angharad Kissicle (Paul Popham Running Club) 18  
296 Sandra Williams (TROTS) 18 (F50)
297 Sian Tossell (Ogmore Phoenix Runners) 17 (F50)
298 Alison Griffiths (Pembrokeshire Harriers) 17 (F45)
299 Barbara Thomas (Pembrokeshire Harriers) 17 (F70)
300 Janet Bell (Pembrokeshire Harriers) 17 (F70)
301 Pamela Joseph (Port Talbot Harriers & A.C.) 17 (F50)
302 Nicola Howells (Cornelly Striders A.C.) 16 (F50)
303 Samantha Jury (Cornelly Striders A.C.) 16  
304 Patrice Samuel (Port Talbot Harriers & A.C.) 16 (F55)
305 Ann Davies (Ogmore Phoenix Runners) 15 (F60)
306 Sharon Pritchard (Ogmore Phoenix Runners) 14 (F45)
307 Louise Thomas (Port Talbot Harriers & A.C.) 14 (F35)
308 Helen Evans (Paul Popham Running Club) 12  
309 Joy Williams (Celtic Tri) 11 (F45)
310 Beverley Evans (Wuuuss Tri) 11 (F60)
311 Nicola Julian (3M's Gorseinon Road Runners) 10 (F50)
312 Alison Ballantine (Sospan Road Runners) 10 (F45)
313 Lisa Jenkins (Ogmore Phoenix Runners) 9 (F40)
314 Rhian Powell (Port Talbot Harriers & A.C.) 9 (F40)
315 Angela Parry (Ogmore Phoenix Runners) 8 (F55)
316 Maria Lalic (Ogmore Phoenix Runners) 8 (F55)
317 Delia Domachowski (Cornelly Striders A.C.) 7 (F45)
318 Laura Jenkins (Cornelly Striders A.C.) 7 (F45)
319 Debbie Roberts (Paul Popham Running Club) 6  
320 Kathryn Lance (Port Talbot Harriers & A.C.) 6 (F45)
321 Barbie Ahearn (Run4All) 6 (F45)
322 Jayne Llewellyn (Cornelly Striders A.C.) 5  
323 Nicola Allen (Ogmore Phoenix Runners) 5 (F40)
324 Jade Hughes (Port Talbot Harriers & A.C.) 5 (F35)
325 Janine Thomas (Cornelly Striders A.C.) 4 (F45)
326 Claire Taylor (Ogmore Phoenix Runners) 4 (F40)
327 Maria George (Ogmore Phoenix Runners) 3 (F55)
328 Cerys Edwards (Cwm Ogwr. R.C.) 2  
329 Pippa Clark (Ogmore Phoenix Runners) 2 (F35)
330 Suzanne Harrison (Ogmore Phoenix Runners) 2 (F50)
331 Alys Golding (Port Talbot Harriers & A.C.) 2  
332 Tara Shepherd (Cornelly Striders A.C.) 1  

Get social with us.

Print Print | Sitemap
Next Fixture - Sunday 4th March 2018 (Aberavon Beach)