WEST GLAMORGAN CROSS COUNTRY LEAGUE 2019-2020

 

INDIVIDUAL TABLES 2019-2020 SEASON

 

 

MEN

Pos First Name Surname Club Cat Total
1 David Keenan Llanelli A.C SENM 840
2 Andrew Reynolds Neath Harriers MM35-39 824
3 Nino Gatti Port Talbot Harriers SENM 818
4 Gareth Davey Neath Harriers MM40-44 799
5 Geraint  Lewis Porthcawl Runners MM40-44 797
6 Michael Benns RUN4ALL NEATH MM40-44 774
7 Daniel  Otteson Swansea Harriers TNT MM35-39 769
8 Alex John Swansea Vale Runners SENM 765
9 John Carrick Celtic Tri MM40-44 764
10 Alan Davies Llanelli Masters MM65-69 750
11 Steve Smith Swansea Harriers Masters MM55-59 736
12 Martin Cole RUN4ALL NEATH MM50-54 712
13 Rhoyston Whitehouse Neath Black Tuesday MM55-59 701
14 Jeff Thomas Porthcawl Runners MM50-54 694
15 Craig Ellery Swansea Vale Runners SENM 685
16 Rhys Jones Celtic Tri SENM 680
17 Rob Bennett Porthcawl Runners MM45-49 673
18 Steve Hogan Cornelly Striders A.C. MM35-39 668
19 Marc Barrow Swansea Vale Runners MM40-44 660
20 Peter Osborne Llanelli Masters MM55-59 638
21 NATHAN DANIELS Neath Harriers SENM 637
22 Tenniel O'Brien Paul Popham Running Club MM40-44 634
23 Wayne Lewis Amman Valley Harriers MM40-44 632
24 Robert  Kestin Port Talbot Harriers SENM 628
25 Mark  Harrison Llanelli A.C MM35-39 628
26 Simon Vaughan 3M's Gorseinon R.R. MM45-49 625
27 Michael Roderick Paul Popham Running Club SENM 619
28 Gary Cairns Celtic Tri MM50-54 614
29 THOMAS GUEST Swansea Harriers Masters MM55-59 606
30 Matthew Phillips Llanelli A.C MM35-39 601
31 JAMES FISHLOCK Neath Harriers U20M 601
32 PAUL FLYNN Swansea Harriers TNT MM50-54 600
33 Jon James Celtic Tri MM40-44 583
34 Rhys Doyle 3M's Gorseinon R.R. SENM 579
35 Owen  Davies Swansea Harriers Masters MM40-44 567
36 DAVE DICKSON Porthcawl Runners MM35-39 555
37 Simon  Brewer Swansea Harriers Masters MM45-49 550
38 ROBERT  JONES Cornelly Striders A.C. SENM 548
39 Mark Gosney 3M's Gorseinon R.R. MM40-44 542
40 Josh  Morgan Swansea Vale Runners SENM 539
41 Gareth Parry 3M's Gorseinon R.R. MM40-44 537
42 Heath Brett Swansea Harriers Masters MM50-54 530
43 Luke Evans Trots U20M 524
44 Adrian  Weaver Port Talbot Harriers  MM40-44 518
45 SAM TUCKER RUN4ALL NEATH MM35-39 512
46 Steven James Ogmore Phoenix Runners MM40-44 502
47 Jordan Discombe Swansea Vale Runners SENM 501
48 James Graham Celtic Tri MM35-39 492
49 MATHEW BLACKMORE Port Talbot Harriers  MM40-44 492
50 Mark Hiddlestone Port Talbot Harriers  MM45-49 491
51 Robert  Falconer Swansea Harriers Masters MM60-64 486
52 Rob Hall Celtic Tri MM35-39 477
53 ROB DAVIES Amman Valley Harriers SENM 477
54 JONATHON JARVIS RUN4ALL NEATH MM35-39 475
55 DEAN SUMMERS Llanelli A.C MM35-39 463
56 Nathan Evans Swansea Vale Runners SENM 461
57 Gabrielius Stuokus Swansea Harriers TNT SENM 453
58 GARETH AYRES Port Talbot Harriers  MM35-39 447
59 Darren Harris Clwb Rhedeg Pontardawe MM50-54 443
60 CHRIS WILLIAMS Celtic Tri SENM 438
61 Anthony Wilkinson Cornelly Striders A.C. MM45-49 436
62 SCOTT WILLIAMS Neath Black Tuesday SENM 436
63 TOM RANKIN Swansea Vale Runners SENM 432
64 Wesley Bereza Llanelli A.C MM35-39 431
65 TOM CALLARD NEATH HARRIERS U20M 428
66 SHANE WILLIAMS Neath Black Tuesday SENM 419
67 PAUL SMITH Ogmore Phoenix Runners MM40-44 417
68 Ieuan Griffiths Llanelli A.C U20M 415
69 GARETH DANTER-HILL Cornelly Striders A.C. MM35-39 414
70 Kevin Raymond RUN4ALL NEATH MM55-59 412
71 Rhys Morgan Amman Valley Harriers SENM 400
72 ANDREW JENKINS TATA STEEL MM55-59 397
73 CHRIS DAVIES RUN4ALL NEATH MM35-39 393
74 Tudor Miles RUN4ALL NEATH MM60-64 391
75 JAMES LOWERY Port Talbot Harrier Wizards SENM 390
76 Mike Halsall Llanelli Masters MM45-49 387
77 CONNOR GRAHAM NEATH HARRIERS U20M 384
78 JOHN LLOYD BRACKLA HARRIERS MM50-54 379
79 CHRIS DAVIES Celtic Tri SENM 376
80 Oliver Thomas Neath Black Tuesday U20M 369
81 ADRIAN CARTLIDGE Porthcawl Runners MM40-44 369
82 Adam Runacres Paul Popham Running Club SENM 368
83 MICHAEL WILLIAMS Swansea Harriers Masters MM45-49 367
84 ADAM CLARKE Port Talbot Harriers  MM45-49 361
85 Paul  Williams Celtic Tri MM35-39 359
86 Andrew  Evans RUN4ALL NEATH MM35-39 357
87 Keith Powell Cornelly Striders A.C. MM65-69 355
88 ALEX TOVEY RUN4ALL NEATH MM45-49 344
89 Steve Williams Neath Black Tuesday MM60-64 342
90 WILLIAM EDWARDS Porthcawl Runners MM45-49 340
91 Steve Davies Port Talbot Harrier Wizards MM50-54 340
92 MATTHEW DAVIES RUN4ALL NEATH MM35-39 339
93 Patrick  Tudor Swansea Harriers TNT SENM 338
94 Martin Bennett 3M's Gorseinon R.R. MM35-39 337
95 RICHARD BAKER Clwb Rhedeg Pontardawe MM40-44 333
96 Aled Hughes Ogmore Phoenix Runners MM40-44 324
97 Chris Francis Llanelli A.C SENM 318
98 NICK FRANCIS Swansea Vale Runners MM35-39 318
99 Gareth Jenkins Ogmore Phoenix Runners MM35-39 314
100 JOHN REES RUN4ALL NEATH SENM 307
101 Chris Fulcher Neath Black Tuesday MM50-54 306
102 Rob Davies Llanelli A.C MM40-44 306
103 DAVID CASCARINA Cornelly Striders A.C. MM50-54 304
104 JOHN DEWER Port Talbot Harrier Wizards SENM 301
105 MIKE GLEESON Swansea Harriers Masters MM45-49 301
106 Ryan Bunce Brackla Harriers SENM 300
107 Paul Chappell Cornelly Striders A.C. MM45-49 287
108 Robert  Sandles 3M's Gorseinon R.R. MM50-54 287
109 CARL FERVEN CORNELLY STRIDERS A.C. MM40-44 287
110 MIKE WARNER RUN4ALL NEATH MM50-54 286
111 Huw Jenkins Porthcawl Runners MM45-49 286
112 Craig Hopkins Llanelli A.C MM35-39 286
113 HUW BEATTY CORNELLY STRIDERS A.C. MM50-54 282
114 JAMES HOCKIN Port Talbot Harriers  MM35-39 279
115 STEVE LISK 3M'S GORSEINON R.R. MM45-49 278
116 ADAM BEER Llanelli A.C U20M 278
117 Richard Sullivan Paul Popham Running Club MM40-44 276
118 CRAIG FOLEY Port Talbot Harriers  SENM 275
119 Adrian  Pearce Ogmore Phoenix Runners MM45-49 275
120 Peter Crane Neath Black Tuesday MM55-59 273
121 Paul May Cornelly Striders A.C. MM50-54 273
122 SEB LEWIS NEATH HARRIERS U20M 273
123 JOHN MORAN Swansea Harriers TNT U20M 271
124 CALLUM CAMPION Llanelli A.C U20M 267
125 Robert  Slaughter Porthcawl Runners MM50-54 265
126 Lee Hopkins Celtic Tri MM40-44 264
127 Nick Fox Llanelli Masters MM55-59 262
128 GRAHAM VYNER RUN4ALL NEATH MM50-54 261
129 Steve Daley Neath Harriers MM35-39 260
130 IAN OGILVIE Brackla Harriers MM50-54 260
131 BEN HUGHES Port Talbot Harriers  SENM 257
132 Gavin Davies 3M's Gorseinon R.R. MM55-59 256
133 CHRIS LEWIS Swansea Vale Runners SENM 256
134 CHRIS LEWIS Port Talbot Harrier Wizards MM45-49 254
135 SAM JOSEPH Swansea Harriers TNT SENM 253
136 Jamie Lewis Port Talbot Harrier Wizards SENM 248
137 Jon Charles Celtic Tri MM40-44 245
138 MIKE LARP Llanelli A.C MM35-39 245
139 ANDREW POSTON Port Talbot Harriers  MM40-44 244
140 SAM GLOVER Port Talbot Harriers  SENM 243
141 IAIN HENDREY RUN4ALL NEATH MM45-49 239
142 Tom Bacon Swansea Harriers TNT SENM 238
143 Julian Maine Porthcawl Runners MM60-64 237
144 Julian Straker-Jones Porthcawl Runners MM55-59 235
145 THOMAS REES-GRALTON Port Talbot Harrier Wizards MM50-54 234
146 Jonathan Davies Paul Popham Running Club U20M 233
147 HOWARD CARPENTER Neath Black Tuesday MM65-69 231
148 GARETH TAYLOR Brackla Harriers MM35-39 231
149 Dan Cook Amman Valley Harriers MM40-44 230
150 James Phillips Ogmore Phoenix Runners SENM 230
151 ANDY MCCALL AMMAN VALLEY HARRIERS SENM 229
152 BRYN POWIS Porthcawl Runners MM40-44 229
153 GUTO EVANS AMMAN VALLEY HARRIERS MM55-59 228
154 WES SHELDON Port Talbot Harrier Wizards MM40-44 225
155 Paul  Martin Swansea Vale Runners MM40-44 224
156 Mark Bleasdale Amman Valley Harriers MM50-54 222
157 ALEX DAVIDSON Cornelly Striders A.C. MM40-44 221
158 Jason Dickinson Llanelli Masters MM50-54 221
159 JAMES BALDWIN Brackla Harriers SENM 219
160 KEITH COLEMAN Ogmore Phoenix Runners MM50-54 218
161 Iwan Dowie Cornelly Striders A.C. MM45-49 218
162 KRIS DENHOLM Ogmore Phoenix Runners MM50-54 217
163 JOE O'SHEA Port Talbot Harriers  SENM 217
164 Matthew Green Llanelli A.C SENM 216
165 Phil Powel Llanelli Masters MM50-54 215
166 IAN WEBB LLANELLI MASTERS MM60-64 213
167 Mat Giles Swansea Vale Runners MM40-44 212
168 ASHWINI PATIL TATA STEEL MM35-39 210
169 GARY ADAMS BRACKLA HARRIERS MM45-49 210
170 JAMIE LOWNDES Port Talbot Harrier Wizards MM40-44 208
171 Ian Welsh Paul Popham Running Club MM35-39 206
172 CHARLIE BLEASDALE AMMAN VALLEY HARRIERS SENM 206
173 Calvin Hold Swansea Harriers Masters MM45-49 204
174 David Cornish Port Talbot Harrier Wizards MM50-54 204
175 DAVID BENNETT Porthcawl Runners MM45-49 201
176 Andrew  Downie Swansea Harriers TNT MM35-39 200
177 DEAN PROTHEROE RUN4ALL NEATH SENM 197
178 SEAN PARRY Cornelly Striders A.C. MM45-49 195
179 ANTONY ANDRUS 3M'S GORSEINON R.R. SENM 191
180 JACOB GRIFFITHS Brackla Harriers U20M 190
181 CHRIS STONE RUN4ALL NEATH SENM 188
182 JORDAN LANE Port Talbot Harriers  SENM 187
183 PAUL REES Port Talbot Harrier Wizards MM50-54 186
184 PETER RICHARDS Port Talbot Harrier Wizards MM40-44 186
185 ANDREW BRIAN RUN4ALL NEATH MM45-49 185
186 MARK HOPLEY Porthcawl Runners SENM 185
187 DANIEL JAMES RUN4ALL NEATH MM40-44 184
188 PETER BELL Cornelly Striders A.C. MM40-44 183
189 COLIN MCQUEEN BRACKLA HARRIERS MM55-59 182
190 LEIGH FENNEL Swansea Harriers Masters MM45-49 181
191 Owen Davies Swansea Harriers TNT SENM 180
192 PAUL BUTCHER RUN4ALL NEATH MM50-54 179
193 Daniel Triggs Neath Harriers MM35-39 175
194 Owen Haswell Swansea Harriers TNT SENM 174
195 MARTIN LIGHTWOOD Port Talbot Harriers  MM35-39 173
196 Finley Hines Neath Harriers U20M 172
197 IAN THOMAS Porthcawl Runners MM55-59 172
198 GARETH POSTON PORT TALBOT HARRIERS MM35-39 171
199 Archie Dilks Trots U20M 169
200 STEVE JAMES SOSPAN ROAD RUNNERS MM45-49 169
201 JOSH  WALLACE Celtic Tri U20M 168
202 Adam Jeff Swansea Vale Runners MM35-39 167
203 Steve Hames Neath Black Tuesday MM55-59 167
204 STUART DOYLE Port Talbot Harriers  MM35-39 166
205 Mark King Clwb Rhedeg Pontardawe MM55-59 166
206 BERNARD HENDERSON Port Talbot Harrier Wizards MM65-69 165
207 DARREN CHAPPLE RUN4ALL NEATH MM45-49 165
208 LEE LLEWELLYN LAND REGISTRY RUNNERS MM40-44 163
209 ELLIS GRIFFTHS Porthcawl Runners SENM 162
210 IAN WILLIAMS Port Talbot Harrier Wizards MM50-54 161
211 EVAN  PHILIPS Cornelly Striders A.C. SENM 161
212 STEVEN PERKS RUN4ALL NEATH MM55-59 158
213 JOHN HOPKINS Port Talbot Harrier Wizards MM55-59 158
214 David Sheard Ogmore Phoenix Runners MM50-54 158
215 ASHLEY PASCOE 3M'S GORSEINON R.R. MM45-49 158
216 David Clark Llanelli A.C MM40-44 157
217 Paul Heskins RUN4ALL NEATH MM40-44 156
218 KARIS MONTAGUE Port Talbot Harrier Wizards SENM 156
219 GARETH BATTLE OGMORE PHOENIX RUNNERS MM45-49 156
220 CHRIS LLOYD TROTS MM35-39 155
221 RHYS PERKINS CORNELLY STRIDERS A.C. SENM 155
222 Jim Dilks Trots MM40-44 154
223 GRAHAM FOSTER BRACKLA HARRIERS MM55-59 153
224 MATHEW GREGORY Brackla Harriers SENM 152
225 NEIL CLIFFORD Swansea Vale Runners MM50-54 152
226 DAVID MOORE BRACKLA HARRIERS MM40-44 152
227 JONATHAN DAVIES SOSPAN ROAD RUNNERS SENM 150
228 Christopher Simons 3M's Gorseinon R.R. SENM 150
229 MARION RABAIOTTI Port Talbot Harrier Wizards MM55-59 149
230 Gareth Evans Port Talbot Harrier Wizards MM35-39 148
231 NICK MERRONY Trots MM55-59 147
232 Ian Lloyd-Snake Swansea Vale Runners MM45-49 146
233 Michael Bohan Celtic Tri MM35-39 144
234 Dafydd Chappell Cornelly Striders A.C. U20M 143
235 Andrew  Elliott Celtic Tri MM45-49 142
236 Brian Lewis Port Talbot Harrier Wizards MM55-59 141
237 MARK TAYLOR Port Talbot Harrier Wizards MM40-44 141
238 SIMON BROMHAM Celtic Tri MM40-44 140
239 NICKY BENNETT OGMORE PHOENIX RUNNERS SENM 139
240 Richard Barratt RUN4ALL NEATH MM35-39 135
241 KARL LEWIS Port Talbot Harriers  MM35-39 134
242 CRAIG WILYEO Port Talbot Harriers  MM35-39 133
243 Stephen  Arnold Paul Popham Running Club MM45-49 131
244 ROSS GRIBBLE 3M'S GORSEINON R.R. SENM 131
245 PADDY LYON Port Talbot Harrier Wizards SENM 131
246 Jason Pocock Amman Valley Harriers SENM 130
247 CHAD GRIFFTHS Porthcawl Runners SENM 130
248 GAIR MCADIE SWANSEA HARRIERS MASTERS MM40-44 130
249 ADRIAN BYTHEWAY 3M'S GORSEINON R.R. MM50-54 128
250 Will Arnold Swansea Harriers TNT U20M 126
251 Gari John Swansea Vale Runners MM35-39 124
252 MAL HILL Cornelly Striders A.C. MM55-59 124
253 RYAN KING SOSPAN ROAD RUNNERS MM45-49 122
254 ANTHONY JONES BRACKLA HARRIERS MM55-59 122
255 GARETH DAVIES Porthcawl Runners MM45-49 121
256 Ben Curtin Swansea Harriers TNT MM35-39 120
257 JAMES DAVIES 3M'S GORSEINON R.R. MM50-54 120
258 SIMON SOURRELL TROTS MM35-39 120
259 MARK GABB Celtic Tri MM40-44 119
260 JACK BEVAN Porthcawl Runners SENM 118
261 David Rees Llanelli A.C MM35-39 117
262 Nick Lewis Porthcawl Runners MM45-49 116
263 MARK FRANCIS BRACKLA HARRIERS MM55-59 115
264 CRAIG DAVIES Celtic Tri SENM 115
265 KNEALE DIAMOND SOSPAN ROAD RUNNERS MM45-49 114
266 CHRIS MORGAN Cornelly Striders A.C. MM35-39 113
267 PAUL WATTS AMMAN VALLEY HARRIERS MM55-59 113
268 DANIEL CUMBERLIN RUN4ALL NEATH MM35-39 110
269 MARTIN SLUCUTT Swansea Harriers Masters MM40-44 109
270 CAMERON HARDING Port Talbot Harriers  SENM 108
271 Liam Thorley Llanelli A.C SENM 108
272 Martin Hines Port Talbot Harriers  MM45-49 106
273 MIKE GROVES Cornelly Striders A.C. MM50-54 106
274 Mark White Swansea Harriers Masters MM45-49 105
275 RAY MAJER SOSPAN ROAD RUNNERS MM65-69 105
276 BILL LESLIE AMMAN VALLEY HARRIERS MM45-49 104
277 JAMES DENNISON OGMORE PHOENIX RUNNERS SENM 104
278 Steve Picton Porthcawl Runners MM45-49 100
279 DAVID WILLIAMS PORT TALBOT HARRIERS WIZARDS MM50-54 100
280 LEE WHITE Cornelly Striders A.C. MM40-44 98
281 PAUL WILLIAMSON Port Talbot Harrier Wizards MM40-44 98
282 DAVE JOHNSON SOSPAN ROAD RUNNERS MM65-69 97
283 DARREN BEDDOWS Celtic Tri MM40-44 93
284 DARREN BOOTH TATA STEEL MM45-49 93
285 WAYNE HAYHURST OGMORE PHOENIX RUNNERS MM40-44 93
286 Luke Jones Ogmore Phoenix Runners MM40-44 92
287 FRANKLIN DAVIES TATA STEEL MM35-39 92
288 MARTIN STEVENSON RUN4ALL NEATH SENM 90
289 SIMON HARRISON OGMORE PHOENIX RUNNERS MM50-54 90
290 STEVE GODWIN Port Talbot Harriers  MM40-44 89
291 Graham Daniels Amman Valley Harriers MM55-59 89
292 GERAINT JENKINS AMMAN VALLEY HARRIERS MM50-54 89
293 GARY ROSSITER Port Talbot Harriers  MM40-44 87
294 Simon Coombes Swansea Harriers Masters MM40-44 86
295 MITCH EVANS TATA STEEL MM50-54 86
296 Nick Venables Llanelli A.C MM35-39 85
297 Howard Jones Brackla Harriers MM60-64 85
298 CHRIS WILLIAMS OGMORE PHOENIX RUNNERS MM50-54 85
299 ANDREW WORTHINGTON SOSPAN ROAD RUNNERS MM60-64 84
300 GLENN WILLIAMS SOSPAN ROAD RUNNERS MM45-49 83
301 LEE  SANDHAM NEATH BLACK TUESDAY MM45-49 83
302 GARETH THOMAS RUN4ALL NEATH MM50-54 82
303 DEWI WEST 3M'S GORSEINON R.R. MM55-59 81
304 Nathan Rhys Williams Brackla Harriers SENM 80
305 DEREK SPEAR RUN4ALL NEATH MM55-59 80
306 CHRISTOPHER HARDING CORNELLY STRIDERS A.C. MM40-44 80
307 LEIGH WALLIS Cornelly Striders A.C. MM35-39 78
308 DAVID POWELL TATA STEEL MM45-49 78
309 PAUL FORD Porthcawl Runners MM50-54 77
310 BEN THOMAS TATA STEEL SENM 77
311 Chris Tudor-Williams Celtic Tri SENM 76
312 CHRIS JONES PORTHCAWL RUNNERS MM55-59 76
313 ADRIAN  TYRRELL Trots MM55-59 75
314 MARK DAVIES Celtic Tri MM45-49 75
315 ROSS WILLIAMS Port Talbot Harrier Wizards MM40-44 75
316 ASHLEY RAMSDEN Swansea Harriers TNT SENM 72
317 CHRIS NICOLE CORNELLY STRIDERS A.C. MM40-44 72
318 Simon Kingsnorth Llanelli Masters MM50-54 72
319 Stuart Hastie Amman Valley Harriers SENM 72
320 MARK EDWARDS Celtic Tri MM35-39 71
321 Andrew  Rees Amman Valley Harriers MM45-49 70
322 KRISTOPHER WILLIAMS SOSPAN ROAD RUNNERS MM35-39 70
323 GARY PHOENIX TATA STEEL MM60-64 69
324 ANDY FISHER BRACKLA HARRIERS MM55-59 68
325 Dave Rose Port Talbot Harriers  MM55-59 66
326 DAVID EVANS Port Talbot Harriers  MM45-49 66
327 CHRISTOPHER TOTTERDALE Llanelli A.C SENM 65
328 DYLAN HARRIS CLWB RHEDEG PONTARDAWE SENM 65
329 Ian Wright Cornelly Striders A.C. MM50-54 63
330 CONRAD JOHN Celtic Tri MM50-54 62
331 ANDREW SALMON TROTS MM50-54 62
332 Andrew Stephens Llanelli Masters MM55-59 62
333 PHILL IVERSON Ogmore Phoenix Runners MM50-54 60
334 Terry Jones Port Talbot Harrier Wizards MM65-69 60
335 JOHN AYRES Port Talbot Harrier Wizards MM60-64 60
336 MATTHEW BUNCE BRACKLA HARRIERS MM45-49 60
337 Christopher Jones Swansea Harriers Masters MM45-49 59
338 ROBERT PERKINS TATA STEEL MM45-49 58
339 Kevin Taylor Amman Valley Harriers MM55-59 57
340 ROSS HAWKINS Brackla Harriers MM40-44 56
341 Brian Stevendale Swansea Harriers Masters MM55-59 54
342 STEPHEN  BENDLE Swansea Harriers Masters MM55-59 54
343 DAVID DOHERTY 3M'S GORSEINON R.R. MM65-69 54
344 Anthony Warden Amman Valley Harriers MM45-49 53
345 CRAIG WILLIAMS Port Talbot Harriers  MM45-49 52
346 RICHARD SCOTT Port Talbot Harrier Wizards MM40-44 51
347 JONATHON COSSON PORTHCAWL RUNNERS MM40-44 51
348 Gareth   Chappell Cornelly Striders A.C. MM35-39 50
349 RAY JAMES Port Talbot Harriers  MM55-59 50
350 CARL WILLIAMS Port Talbot Harriers  MM35-39 50
351 Andrew Golley Paul Popham Running Club MM50-54 49
352 Dave Breen Porthcawl Runners MM65-69 49
353 RICHARD LOWE Port Talbot Harrier Wizards MM45-49 49
354 MARK DAVIES Paul Popham Running Club MM55-59 48
355 DEWI AUBREY Port Talbot Harrier Wizards SENM 48
356 Nick Harris Ogmore Phoenix Runners SENM 47
357 LYN GREENWAY Port Talbot Harrier Wizards MM50-54 47
358 BRIAN FOX Swansea Harriers Masters MM70-74 47
359 DONOVAN EMBURY Port Talbot Harrier Wizards MM35-39 46
360 LEE ADAMS RUN4ALL NEATH MM50-54 45
361 DANIEL CLARK Ogmore Phoenix Runners MM35-39 44
362 GARY LOO Ogmore Phoenix Runners MM50-54 44
363 Mark Phillips Porthcawl Runners MM35-39 43
364 Mark  James Porthcawl Runners MM55-59 42
365 Andrew Russell Trots MM45-49 41
366 JOSH  CAULTON RUN4ALL NEATH MM45-49 41
367 LEIGHTON JONES 3M'S GORSEINON R.R. MM70-74 41
368 Lee Kwok RUN4ALL NEATH MM45-49 40
369 Eric  Davey Llanelli Masters MM70-74 40
370 Martin Hillier RUN4ALL NEATH MM65-69 39
371 CHRISTOPHER BURGESS Celtic Tri SENM 39
372 ANDREW MORRIS LLANELLI MASTERS MM60-64 39
373 Chris Richards Ogmore Phoenix Runners MM45-49 38
374 Jeff Evans Llanelli A.C MM40-44 36
375 WAYNE ALEXANDER-THOMAS Cornelly Striders A.C. MM45-49 36
376 KEVIN HILL SOSPAN ROAD RUNNERS MM35-39 36
377 STEPHEN JENKINS CORNELLY STRIDERS A.C. MM45-49 35
378 ALEX HERON CELTIC TRI MM70-74 34
379 Paul Barrett Ogmore Phoenix Runners MM40-44 33
380 PAUL REES 3M'S GORSEINON R.R. MM55-59 33
381 ELFED JOSEPH 3M'S GORSEINON R.R. MM60-64 33
382 CHRIS PAYNE CORNELLY STRIDERS A.C. MM35-39 32
383 Richard Donne 3M's Gorseinon R.R. MM55-59 31
384 ALLISTER DARE-EDWARDS PORTHCAWL RUNNERS MM50-54 31
385 MARTIN BEARD Ogmore Phoenix Runners MM50-54 30
386 MARK  EVANS Celtic Tri MM50-54 30
387 ALWYN THOMAS PORTHCAWL RUNNERS MM65-69 29
388 BRETT HATFIELD Amman Valley Harriers MM65-69 28
389 ROB BERESFORD PAUL POPHAM RUNNING CLUB MM65-69 27
390 NEIL CLODE CORNELLY STRIDERS A.C. MM50-54 27
391 PHIL SLUMBER RUN4ALL NEATH MM45-49 25
392 IAN SWANSON Port Talbot Harrier Wizards MM65-69 25
393 TERRY HUMPHREYS Clwb Rhedeg Pontardawe MM65-69 24
394 Uku Kumari Swansea Harriers Masters MM65-69 22
395 DAVID HEFFRON Cornelly Striders A.C. MM45-49 22
396 OLIVER MULLAN TATA STEEL MM35-39 22
397 JEFFREY EVANS CORNELLY STRIDERS A.C. MM50-54 21
398 MICHAEL KEARNEY Port Talbot Harriers  MM55-59 20
399 Nathan Williams 3M's Gorseinon R.R. MM40-44 19
400 RICHARD BENNETT 3M'S GORSEINON R.R. MM40-44 19
401 Michael George Paul Popham Running Club MM55-59 18
402 ANDREW MILLER Clwb Rhedeg Pontardawe MM40-44 18
403 MARK WORRALL Ogmore Phoenix Runners MM55-59 17
404 Ian Price Paul Popham Running Club MM60-64 16
405 MARK JONES Porthcawl Runners MM45-49 16
406 PAUL DOMACHOWSKI CORNELLY STRIDERS A.C. MM50-54 16
407 JOHN HOLOHAN 3M'S GORSEINON R.R. MM70-74 15
408 ANTHONY HOWELLS CORNELLY STRIDERS A.C. MM55-59 15
409 BARRY JAMEA Porthcawl Runners MM65-69 14
410 RAJECH MAVRYA TATA STEEL MM35-39 14
411 KEIRAN GLEESON TROTS MM40-44 13
412 JASON JENKINS Porthcawl Runners MM50-54 13
413 ALUN WYLDE OGMORE PHOENIX RUNNERS MM45-49 13
414 Shawn Cullen Ogmore Phoenix Runners MM45-49 12
415 Nicholas Middleton Porthcawl Runners MM45-49 12
416 Chris Stanlake Ogmore Phoenix Runners MM40-44 11
417 Nigel  Jones Llanelli Masters MM65-69 10
418 DAVID BARHAM 3M'S GORSEINON R.R. MM55-59 10
419 Stuart Turner Llanelli A.C MM40-44 9
420 IAN LAMONT Cornelly Striders A.C. MM50-54 8
421 SIMON PRIOR Porthcawl Runners MM50-54 8
422 KIERAN MESCALL PORT TALBOT HARRIERS WIZARDS SENM 8
423 Bruce  Morgan Llanelli Masters MM60-64 7
424 IAN TELFER LLANELLI MASTERS MM65-69 7
425 Michael Sturgess Celtic Tri SENM 6
426 RICHARD EVANS RUN4ALL NEATH MM50-54 6
427 BALA PATIL TATA STEEL MM40-44 6
428 Stephen  Williams Port Talbot Harrier Wizards MM45-49 5
429 GERIANT WILLIAMS RUN4ALL NEATH MM50-54 5
430 GARETH ROPER Porthcawl Runners MM65-69 5
431 Vince Lawlor Cornelly Striders A.C. MM55-59 5
432 GAVIN OAK Port Talbot Harrier Wizards MM50-54 4

WOMEN

Position First Name Surname Club Cat Total
1 Deb Roberts Porthcawl Runners MW45-49 618
2 Diane  Brownhill Swansea Harriers (Women)  MW45-49 616
3 Helen Jones Port Talbot Harriers  MW50-54 603
4 Mandy Morris Port Talbot Harriers MW45-49 596
5 Rhian John Run 4 All MW35-39 582
6 Lucy Edwards Cornelly Striders A.C. SENW 579
7 Clara Davies Amman Valley Harriers MW35-39 576
8 Jenny Phillips Llanelli A.C MW50-54 573
9 Sian Phillips Swansea Harriers (Women) MW55-59 564
10 Nikki Dowie Cornelly Striders A.C. MW50-54 559
11 Nicola Wilcox Port Talbot Harriers MW40-44 558
12 Tiffany Jones Run 4 All SENW 554
13 Paula Wilfort Cornelly Striders A.C. MW50-54 532
14 Debra Clarke Run 4 All MW50-54 519
15 Anna  Parsons Port Talbot Harriers  MW50-54 519
16 Natalie Jones Llanelli A.C SENW 517
17 Nina Brocklebank Swansea Harriers (Women) MW45-49 511
18 Beth Jones Celtic Tri SENW 504
19 Helen-Marie Davies Swansea Harriers (Women) MW40-44 504
20 Victoria  Williams Swansea Harriers (Women)  MW40-44 496
21 Jane Ogilvie Brackla Harriers MW55-59 494
22 Sandra Evans-Jones Celtic Tri MW40-44 487
23 Helen Williams Trots MW55-59 472
24 Kelly  Gipson Swansea Harriers (Women) MW50-54 467
25 Jenny Mcadie Swansea Harriers (Women) MW40-44 463
26 Emma Jenkins Run 4 All SENW 459
27 Sharon Ford Porthcawl Runners MW50-54 449
28 Roxanne Turner Llanelli A.C SENW 446
29 Rowena Frankl Llanelli A.C MW35-39 437
30 Julie Hartley-Green Swansea Harriers (Women) MW45-49 435
31 Chris Webb Swansea Harriers (Women)  MW45-49 435
32 Ceri Hatton-Webber 3M's Gorseinon R.R. MW35-39 421
33 Mair Morgan Trots MW55-59 420
34 Kate Ashton Cornelly Striders A.C. MW40-44 418
35 Claire Williams Clwb Rhedeg Pontardawe MW55-59 409
36 Louise Murdue Porthcawl Runners MW40-44 407
37 Jen Aylward Celtic Tri MW50-54 406
38 Katie Picton Porthcawl Runners SENW 403
39 Hannah Davies Run 4 All SENW 400
40 Vanessa Buckler Llanelli A.C MW40-44 394
41 Lowri Randell-Evans Llanelli A.C MW40-44 368
42 HANNAH JENKINS Porthcawl Runners U20W 356
43 Linda Rees 3M's Gorseinon R.R. MW55-59 346
44 Viv Jones Sospan Road Runners MW45-49 339
45 Claire  Slaughter Porthcawl Runners MW45-49 335
46 Tracey Bond Cornelly Striders A.C. MW45-49 328
47 CHARLOTTE JOHNS Brackla Harriers MW50-54 323
48 Zoe Marshall Paul Popham Running Club SENW 317
49 Jennet James Cornelly Striders A.C. MW50-54 313
50 Mandy Jack Sospan Road Runners MW55-59 309
51 Catherine Bleasdale Amman Valley Harriers MW50-54 307
52 Tara Williams Celtic Tri SENW 306
53 Bethan Morris Port Talbot Harriers SENW 301
54 Sarah Lewis Celtic Tri MW40-44 295
55 Caroline Sandles 3M's Gorseinon R.R. MW50-54 288
56 Shereen Lisk 3M's Gorseinon R.R. MW45-49 280
57 HAZEL LONEY Sospan Road Runners SENW 278
58 Louise Hogan Cornelly Striders A.C. MW35-39 276
59 Claire Morgan 3155284 Sospan Road Runners MW45-49 274
60 Donna Evans Port Talbot Harriers MW45-49 272
61 Karen Price Llanelli A.C MW50-54 272
62 Gwen Smith 3M's Gorseinon R.R. MW50-54 255
63 Sharon Penhale Port Talbot Harriers MW45-49 255
64 JOANNA BURRIDGE Brackla Harriers SENW 255
65 LORRAINE COLTON Cornelly Striders A.C. MW45-49 255
66 Carolyn Windos Cornelly Striders A.C. MW55-59 254
67 Gemma Nesbitt Run 4 All SENW 248
68 Lisa Tustin Celtic Tri MW35-39 246
69 ALISON MEREDITH-JONES Brackla Harriers MW45-49 243
70 RACHEL MONKS Port Talbot Harriers SENW 242
71 Romana Maine Porthcawl Runners MW60-64 239
72 JO GAMBA Ogmore Phoenix Runners MW35-39 236
73 Amy  Jones Celtic Tri SENW 234
74 Debbie Garner Sospan Road Runners MW45-49 231
75 LEANNE POWIS Porthcawl Runners MW40-44 231
76 Rhuanydd Clarke Porthcawl Runners MW40-44 230
77 Jackie Martin Sospan Road Runners MW55-59 230
78 MICHELLE COLE 3M'S GORSEINON R.R. MW40-44 228
79 EMMA BAXTER Swansea Harriers (Women)  SENW 226
80 DIANE RIDGEWAY 3M'S GORSEINON R.R. MW50-54 226
81 LAURA GUSH Porthcawl Runners SENW 225
82 CLARE PHILLIPS Port Talbot Harriers MW50-54 223
83 CATHRYN WILLIAMS Port Talbot Harriers SENW 222
84 MARY ANTHONY Trots MW55-59 221
85 Jayne Evans Trots MW50-54 218
86 ISOBEL DAWSON 3M'S GORSEINON R.R. MW35-39 217
87 JENNY BLACKMORE Port Talbot Harriers MW40-44 216
88 Sarah Heffron Cornelly Striders A.C. MW45-49 209
89 Katie Williams 3M's Gorseinon R.R. MW40-44 209
90 Marion Tyrrell Trots MW60-64 208
91 EMMA JACKSON-PHILLIPS Cornelly Striders A.C. SENW 207
92 Jacqueline Richards Port Talbot Harriers MW50-54 206
93 VIVENNE GUSH Porthcawl Runners MW55-59 204
94 ELAINE WHARMBY Brackla Harriers MW55-59 200
95 GEMMA JONES Run 4 All MW35-39 199
96 Christine  Williams Port Talbot Harriers MW50-54 198
97 NATALIE HOLBOROW 3M'S GORSEINON R.R. SENW 197
98 REBEKAH THOMAS Port Talbot Harriers SENW 195
99 LOUISE MISKELL 3M'S GORSEINON R.R. MW45-49 191
100 Sarah  Barham 3M's Gorseinon R.R. MW55-59 191
101 Sue Lloyd Pembrokeshire Harriers MW55-59 190
102 ELLE GOODRIDGE Brackla Harriers SENW 188
103 Jody Williams Llanelli A.C MW35-39 187
104 Emma Doolan 3M's Gorseinon R.R. MW40-44 185
105 LAURA VICKERY Port Talbot Harriers MW35-39 183
106 FLEUR JONES Cornelly Striders A.C. MW40-44 182
107 Karen Gibbins Celtic Tri MW50-54 180
108 LINZI BYRNE CLWB RHEDEG PONTARDAWE MW40-44 175
109 LOUISE UDIAWAR CLWB RHEDEG PONTARDAWE MW40-44 174
110 ANGELA COLES Brackla Harriers MW45-49 172
111 MAGDALENA AP ROBERT Port Talbot Harriers MW35-39 171
112 FFION DAVIES Port Talbot Harriers SENW 169
113 Stephanie Murray Cornelly Striders A.C. MW50-54 166
114 Gemma Haworth Porthcawl Runners MW35-39 164
115 LUCY REYNOLDS Port Talbot Harriers SENW 163
116 Kirsty Leckonby Celtic Tri MW35-39 163
117 BEVERLY SHEARD Ogmore Phoenix Runners MW50-54 162
118 CAROLINE WRIGHT Amman Valley Harriers MW40-44 160
119 SHAN THOMAS Sospan Road Runners MW50-54 159
120 BECKY DILKS Trots MW40-44 156
121 Toni Morgan Amman Valley Harriers SENW 156
122 Elizabeth Sim Ogmore Phoenix Runners MW40-44 156
123 LUCY JONES Porthcawl Runners MW45-49 155
124 Molly  Graham Porthcawl Runners SENW 152
125 Kim Holohan 3M's Gorseinon R.R. MW60-64 149
126 FRANCESA NEWMAN 3M'S GORSEINON R.R. MW55-59 149
127 GEORGINA FRASER Cornelly Striders A.C. MW50-54 149
128 JULIE COUZENS Brackla Harriers MW50-54 148
129 Mel Holliday Trots MW50-54 147
130 Amy Evans Clwb Rhedeg Pontardawe SENW 146
131 LAURA KENNEDY Port Talbot Harriers SENW 145
132 ANNA HARRIES Amman Valley Harriers MW40-44 142
133 Penny Kennedy Swansea Harriers (Women)  MW50-54 138
134 SIAN EVANS Amman Valley Harriers MW35-39 138
135 LAUREN WILLIAMS Port Talbot Harriers U20W 137
136 SHARI SMITH Port Talbot Harriers SENW 136
137 Deb   Jones Porthcawl Runners MW45-49 135
138 Chloe Jenkins Amman Valley Harriers SENW 132
139 Fay Omnet Pembrokeshire Harriers MW45-49 131
140 Jacky Lewis Llanelli A.C MW60-64 131
141 Suzanne Owens Llanelli A.C MW40-44 130
142 Lorna Powell Llanelli A.C MW50-54 130
143 Jayne Leary Celtic Tri MW45-49 129
144 Andrea Bowen Port Talbot Harriers MW55-59 129
145 Claire  Morgan 3738817 Sospan Road Runners MW40-44 128
146 Christina Deakin Llanelli A.C MW50-54 128
147 Rachel Davies Swansea Harriers (Women) SENW 128
148 Gemma Seaman Swansea Harriers (Women) SENW 127
149 ALLISON JONES Port Talbot Harriers MW50-54 127
150 Sharon Leach Swansea Harriers (Women) MW45-49 126
151 ANGELA JAMES Port Talbot Harriers MW45-49 125
152 Sylke King Porthcawl Runners MW50-54 122
153 RACHEL EVANS Run 4 All MW45-49 122
154 Janet Webb Llanelli A.C MW60-64 122
155 KATHRYN KEARNEY Port Talbot Harriers MW55-59 121
156 LAUREN THOMAS Run 4 All SENW 120
157 DANIELLE LOWRY Brackla Harriers MW35-39 119
158 Alison Griffiths Pembrokeshire Harriers MW50-54 118
159 Gillian Phillips Sospan Road Runners MW60-64 117
160 Amy Hines Port Talbot Harriers MW40-44 115
161 JANET WILLIAMS Run 4 All MW60-64 114
162 EMMA DAVIES Sospan Road Runners SENW 112
163 Ellis Watkins Porthcawl Runners SENW 108
164 Kellie Morgan-Rowe Cornelly Striders A.C. MW35-39 107
165 ANGIE JONES Brackla Harriers MW50-54 107
166 Rachel Evans Llanelli A.C MW50-54 107
167 Sian Price Ogmore Phoenix Runners MW35-39 106
168 Kelly  Hopper Brackla Harriers MW35-39 106
169 Jill Colman Pembrokeshire Harriers MW55-59 105
170 Helen Griffiths Port Talbot Harriers SENW 104
171 Hayley Lawton 3M's Gorseinon R.R. SENW 103
172 LAURA CHAPPLE Run 4 All MW35-39 103
173 Bethan  Jones 3M's Gorseinon R.R. SENW 102
174 Victoria  Balzano Port Talbot Harriers MW35-39 101
175 MILLY CAUAGHAN Cornelly Striders A.C. MW50-54 101
176 Jacqui Fagan-Fox Celtic Tri MW45-49 100
177 JANE HARWOOD Port Talbot Harriers SENW 100
178 Josephine Shirley Porthcawl Runners MW50-54 100
179 Claire Dunbar-Bowen Ogmore Phoenix Runners MW40-44 98
180 SARAH MCCARTNEY Brackla Harriers SENW 98
181 CLAIRE GOLDSWORTHY Ogmore Phoenix Runners MW50-54 97
182 Lesley Mainwaring Run 4 All MW50-54 96
183 LAUREN JONES CLWB RHEDEG PONTARDAWE SENW 95
184 Anne Lewis Clwb Rhedeg Pontardawe MW50-54 94
185 Sarah Davies Ogmore Phoenix Runners MW45-49 93
186 CLARE SIM Port Talbot Harriers SENW 93
187 Linzi Margetson Port Talbot Harriers MW35-39 92
188 CLAIRE WORTHINGTON Ogmore Phoenix Runners MW35-39 92
189 FAY SHARPE 3M'S GORSEINON R.R. MW55-59 89
190 Jessica Wesley 3M's Gorseinon R.R. SENW 88
191 LEANNE MCFARLAND Trots MW35-39 88
192 Fiona Jones Paul Popham Running Club SENW 87
193 Elizabeth Thomas Cornelly Striders A.C. SENW 85
194 Susie Ackroyd Sospan Road Runners MW35-39 85
195 KAREN AITCHISON Port Talbot Harriers MW45-49 85
196 Hannah Jones 3M's Gorseinon R.R. SENW 84
197 ALISON BALLANTINE Sospan Road Runners MW50-54 84
198 Karen Phillips Porthcawl Runners MW50-54 84
199 STEPHNE PUDDY Ogmore Phoenix Runners MW40-44 83
200 ABBIE EDWARDS Trots SENW 82
201 CHRISTINE HURDIDGE 3M'S GORSEINON R.R. MW65-69 82
202 MEGAN HOPKINS PORTHCAWL RUNNERS SENW 82
203 Jude Kitson-Jones Run 4 All MW35-39 81
204 JULIE SAMUEL TATA STEEL MW55-59 81
205 SIAN JENKINS Ogmore Phoenix Runners MW50-54 81
206 Tessa Rees Port Talbot Harriers SENW 80
207 Sharon Trotman 3M's Gorseinon R.R. MW50-54 78
208 Sian Richards Celtic Tri MW35-39 78
209 NICOLA HOWELLS Cornelly Striders A.C. MW50-54 78
210 Helen Kavanagh Brackla Harriers MW60-64 77
211 Cath Griffiths Ogmore Phoenix Runners MW45-49 77
212 Kathryn John Run 4 All MW50-54 77
213 FIONA DRYSDALE OGMORE PHOENIX RUNNERS MW50-54 77
214 RHIAN BERESFORD Paul Popham Running Club MW50-54 76
215 VICTORIA HOLMES 3M'S GORSEINON R.R. SENW 76
216 SUSAN WILKINS Brackla Harriers MW60-64 76
217 GAIL O'GORMAN Cornelly Striders A.C. MW45-49 75
218 Angela Harris Paul Popham Running Club MW45-49 74
219 Dianna Tudor Cornelly Striders A.C. MW45-49 73
220 Tracey Williams Celtic Tri MW55-59 73
221 Jessica Protheroe Run 4 All MW40-44 73
222 HEATHER MORGAN Ogmore Phoenix Runners MW55-59 72
223 Allison Lloyd-Jones Port Talbot Harriers MW45-49 71
224 SHERIDON COURT Celtic Tri SENW 71
225 MARY BEECH BRACKLA HARRIERS MW55-59 71
226 DAWN WRIGHT Ogmore Phoenix Runners MW40-44 70
227 Angela Thorpe Run 4 All MW55-59 69
228 Ellen Maine Paul Popham Running Club MW45-49 67
229 Elizabeth Davies Ogmore Phoenix Runners MW40-44 67
230 JULIET MORGAN Porthcawl Runners MW50-54 67
231 EMMA HYDE Cornelly Striders A.C. MW35-39 67
232 Allison Lewis-Wong Run 4 All MW50-54 66
233 Jill Peacock Port Talbot Harriers MW50-54 66
234 JAN FRANCIS Brackla Harriers MW50-54 66
235 Fiona Evans Ogmore Phoenix Runners MW50-54 65
236 Olivia Arnold Paul Popham Running Club U20W 64
237 TINA LLOYD Brackla Harriers MW50-54 64
238 Julie Jones 3M's Gorseinon R.R. MW50-54 63
239 Daniela  Jones Porthcawl Runners MW45-49 63
240 Deborah McCluskee Celtic Tri MW45-49 63
241 LINDA WALLER 3M'S GORSEINON R.R. MW60-64 63
242 Jayne Powney Ogmore Phoenix Runners MW45-49 62
243 Michele Watkins Porthcawl Runners MW50-54 61
244 Cath Hale-Davies Run 4 All MW50-54 60
245 SUSAN PROSSER Brackla Harriers MW50-54 60
246 ANGHARAD DAVIES SOSPAN ROAD RUNNERS SENW 60
247 Alyson Bray Run 4 All MW50-54 59
248 SUZIE PUGH BRACKLA HARRIERS MW45-49 59
249 Frances  Thomas Paul Popham Running Club MW55-59 58
250 SARAH HARROWING Cornelly Striders A.C. MW45-49 58
251 Samantha Perrott Celtic Tri MW45-49 57
252 RHIAN CROSS Port Talbot Harriers SENW 57
253 Katie Martin Port Talbot Harriers SENW 55
254 JULIA JONES Port Talbot Harriers MW55-59 55
255 Dan Williams Run 4 All MW60-64 54
256 CAROLYN WAITES Run 4 All MW50-54 53
257 JOANNA RHYDDERCH Run 4 All MW35-39 52
258 ROSIE SALVATONE OGMORE PHOENIX RUNNERS MW45-49 52
259 ALEXANDRA IWANCZYK 3M'S GORSEINON R.R. MW55-59 50
260 Emma Davies Paul Popham Running Club MW40-44 49
261 Vivenne Susit Porthcawl Runners MW55-59 49
262 Dawn  Hopkins Ogmore Phoenix Runners MW40-44 48
263 JOANNA KASPRZAK PORTHCAWL RUNNERS SENW 48
264 Phillippa Ventress Paul Popham Running Club MW40-44 46
265 Lucy Deerin Run 4 All MW45-49 45
266 CAROLYN FOLEY Port Talbot Harriers MW60-64 45
267 Bethan Thomas Port Talbot Harriers MW40-44 44
268 Kirsty Dickson-Jardine Cornelly Striders A.C. MW45-49 44
269 SONYA JONES Trots MW55-59 44
270 Sarah Alexander Run 4 All MW40-44 43
271 DELIA DOMACHOWSKI Cornelly Striders A.C. MW50-54 43
272 Alison Williams Port Talbot Harriers MW50-54 42
273 Wendy Foster Brackla Harriers MW55-59 42
274 Jayne  Hopkins Porthcawl Runners MW55-59 42
275 SHARON PRITCHARD Ogmore Phoenix Runners MW50-54 42
276 ELAINE GIBBS Run 4 All MW65-69 41
277 Ceri Thomas Porthcawl Runners MW50-54 40
278 Joy Williams Celtic Tri MW45-49 40
279 LEAH THOMAS Cornelly Striders A.C. SENW 40
280 LINDA OWENS 3M'S GORSEINON R.R. MW65-69 40
281 DEBRA LEWIS LAND REGISTRY RUNNERS MW50-54 39
282 YASMINE GRAINGER CORNELLY STRIDERS A.C. SENW 39
283 Samantha Thompson Ogmore Phoenix Runners MW50-54 38
284 Barbera Thomas Pembrokeshire Harriers MW75-79 38
285 Claire Sullivan Paul Popham Running Club MW45-49 37
286 Juliet Picton Porthcawl Runners MW45-49 34
287 REBECCA BURCHER Porthcawl Runners SENW 33
288 LEIGH MUIRHEAD Run 4 All MW45-49 31
289 JULIE DAVIES 3M'S GORSEINON R.R. MW65-69 30
290 DEBBIE BENNION Ogmore Phoenix Runners MW55-59 28
291 Vicky Turner Llanelli A.C SENW 28
292 MELANIE PICTON PEMBROKESHIRE HARRIERS MW35-39 27
293 ALISON DAVIES PORTHCAWL RUNNERS MW55-59 27
294 Lianne Giffiths Porthcawl Runners MW35-39 26
295 KERRY DARE-EDWARDS PORTHCAWL RUNNERS MW50-65 26
296 Johanne Hughes-Dowdle 3M's Gorseinon R.R. MW50-54 24
297 Samantha Sturgess Celtic Tri SENW 24
298 CLAIRE TAYLOR Ogmore Phoenix Runners MW40-44 24
299 Stephanie Kreath Run 4 All MW50-54 23
300 ANN THOMAS Port Talbot Harriers MW65-69 23
301 ANN DAVIES OGMORE PHOENIX RUNNERS MW60-64 23
302 Michelle Stanley Run 4 All MW35-39 22
303 Lee Heighway Paul Popham Running Club MW45-49 22
304 BARBIE LLEWELLYN LAND REGISTRY RUNNERS MW45-49 22
305 Sian Mahoney Port Talbot Harriers MW45-49 21
306 CATHERINE GRIFFTHS OGMORE PHOENIX RUNNERS MW45-49 21
307 Janet Davies Porthcawl Runners MW45-49 20
308 Alexis Barrett Ogmore Phoenix Runners MW40-44 19
309 KELLY CHRISTOPHER Cornelly Striders A.C. MW40-44 19
310 Alison Gibbs Ogmore Phoenix Runners MW50-54 18
311 JENINE GREENWAY Port Talbot Harriers MW45-49 18
312 LAURA RICHARDS PORTHCAWL RUNNERS MW40-44 18
313 Kathleen Priddle Brackla Harriers MW70-74 17
314 LAURA JENKINS Cornelly Striders A.C. MW45-49 17
315 JO CHAPPELL Cornelly Striders A.C. MW40-44 16
316 LU REES Cornelly Striders A.C. MW45-49 15
317 ROSALIND DAVIES PORTHCAWL RUNNERS MW65-69 15
318 Jules Jones Port Talbot Harriers MW40-44 14
319 HEIDI BENNETT PORTHCAWL RUNNERS MW45-49 14
320 Jannine Powell Run 4 All MW40-44 13
321 GAYNOR KENNEDY Port Talbot Harriers MW65-69 13
322 ANGHARAD DEW Trots MW40-44 12
323 SUSAN THOMAS PORTHCAWL RUNNERS MW60-64 12
324 Teresa Hillier Run 4 All MW55-59 11
325 LISA WATTS Amman Valley Harriers SENW 11
326 Andrea Thomas Paul Popham Running Club MW50-54 10
327 AMY COLLINS Amman Valley Harriers MW40-44 10
328 Hannah Bowen Porthcawl Runners MW50-54 9
329 Linda Thomas Porthcawl Runners MW55-59 8
330 JULIET ARCHER Porthcawl Runners SENW 8
331 Alison Cobley Porthcawl Runners MW50-54 7
332 Nicola Cornock Ogmore Phoenix Runners MW40-44 7
333 RACHEL JOHN PORTHCAWL RUNNERS MW45-49 7
334 Pauline Thomas Trots MW75-79 6
335 HANNAH MAY Cornelly Striders A.C. SENW 6
336 MARIA CRONJE Porthcawl Runners MW45-49 5
337 Maria George Ogmore Phoenix Runners MW55-59 4
338 RHIAN LAKE-HEALY Porthcawl Runners SENW 4
339 Jarretta Hopson Run 4 All SENW 3
340 Clare Bentley Run 4 All MW50-54 2
341 Susan Roberts Porthcawl Runners MW40-44 2
342 FFION SMITH Ogmore Phoenix Runners SENW 2
343 Natasha Davies Clwb Rhedeg Pontardawe SENW 1
344 Lorna Evans Llanelli A.C MW50-54 1
345 KERI LEWIS Amman Valley Harriers MW50-54 1

Get social with us.